letadlo ico Levné letenky do Sao Tome

Svatý Tomáš je hlavní město afrického státu Svatý Tomáš a Princův ostrov, který se rozkládá na dvou větších a pár menších ostrovech v Guinejském zálivu asi 250 kilometrů západně od pobřeží Afriky. Město se nachází na stejnojmenném ostrově v zátoce Biafra a bývá označováno také svým portugalským název São Tomé. Úředním jazykem je tu portugalština a měnou svatotomášská dobra. Levné letenky do Svatého Tomáše z Prahy najdete online.

Letenky Praha - Sao Tome

Sao Tome International Airport

Zkratka letiště: TMS
Letenky do Svatého Tomáše a Princových ostrovů - Sao Tome

Najdi nejlevnější letenku

Letiště ve Svatém Tomáši

Hlavním letištěm sloužícím ve státě Svatý Tomáš a Princův ostrov je mezinárodní letiště São Tomé International Airport, ležící přibližně 5 kilometrů severně od centra hlavního města. Toto letiště s IATA označením TMS, se skládá z jedné asfaltové příletové a vzletové dráhy a jednoho terminálu. Každý rok je tu odbaveno mnoho spokojených cestujících z domácích i zahraničních destinací. Podívat se sem můžete i vy, stačí si koupit levné letenky do Svatého Tomáše s odletem z Prahy. Po přistání na letišti Svatého Tomáše se do centra města dostanete místní dopravou.

Sao Tome
Aktuální kurz: 10000 STD = 10.2
Sao Tome - místní čas: 18:39
Časové pásmo: Africa/Sao_Tome (0 hodin)
Časový posun: -2 hodin

Souřadnice: 0.33654, 6.72732
Vzdálenost z Prahy: 5580 km


Do Svatého Tomáše za turistickými cíli

Ve Svatém Tomáši je mnoho zajímavých míst, která můžete během své dovolené navštívit. Vynechat byste určitě neměli katedrálu Svatého Tomáše se dvěma věžemi ani růžový prezidentský palác. Krásný je také místní kostel. Ve městě se zachovalo několik koloniálních budov z dob, kdy ostrov patřil Portugalcům. Jelikož se Svatý Tomáš nachází na pobřeží, zavítat můžete i do přístavu, či si lze odpočinout na městských veřejných plážích. Jsou písečné a moře je tu teplé a čisté. Užijte si dovolenou v tomto tropickém ráji, s levnými letenkami do Svatého Tomáše z Prahy je to snadné a především za výhodnou cenu.

Levné letenky do Svatého Tomáše

Luxusní dovolenou v Africe si s levnými letenkami do Svatého Tomáše můžete dopřát za výhodné ceny. Levné letenky do Svatého Tomáše jsou s odletem přímo z Prahy a nyní jsou za akční ceny. Rezervovat si je lze snadno a rychle online, nemusíte tedy nic složitě hledat. Průměrná doba letu je z Prahy do Svatého Tomáše asi 10 hodin, které strávíte v pohodlném letadle. Zabookujte si levné letenky do Svatého Tomáše z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou.


Letenka Sao Tome

Sao Tome se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Sao Tome - Svatý Tomáš a Princův ostrov i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Sao Tome.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist