letadlo ico Levné letenky do Stavangeru

Stavanger je správní středisko kraje Rogaland, ležícího na jihozápadě Norska, a zároveň čtvrté největší norské město po Oslu. Najdete ho na pobřeží Severního moře na jednom z poloostrovů. Stavanger je domovem pro 130 000 obyvatel, kteří žijí v centru, zatímco s metropolitní oblastí je tu až 320 000 lidí. Úředním jazykem, kterým se tu mluví, je norština a měnou je norská koruna. Levné letenky do Stavangeru jsou s odletem z Prahy a to za výhodné ceny, tak si je zabookujte ještě dnes. Stavanger je ideální výchozí bod pro navštívení jižních fjordů. Nemusíte se trmácet z Osla, když můžete letět rovnou do Stavangeru.

Letenky Praha - Stavanger

Stavanger Airport, Sola

Zkratka letiště: SVG
Letenky do Norska - Stavanger

Najdi nejlevnější letenku
Poslední akční letenky do Stavangeru


Krakov z Prahy za 387 Kč otevírá dveře dalším akcím
Krakov z Prahy za 387 Kč otevírá dveře dalším akcím

12. 1.  |Polský Krakov hostí velké letiště s velkou nízkonákladovou základnou. Především do Norska, Finska a dalších severských zemí, se odsud dostanete výrazně levněji než z Prahy nebo Vídně. Zajímavé ... Podrobnosti


Další akční letenkyLetiště v Stavangeru

Stavanger Airport, Sola je mezinárodní letiště, které se nachází 11 kilometrů jihozápadně od Stavangeru v obci Sola. Jeho IATA značení je SVG a jedná se o třetí nejrušnější letiště v Norsku, přičemž otevřeno bylo v roce 1937. Letiště ve Stavangeru má celkem dvě příletové a vzletové ranveje z asfaltu a také jeden heliport. Jak mezinárodní tak domácí cestující jsou odbavováni v jednom terminálu, kudy jich každoročně projde přes 4,7 milionu lidí. Na letiště v Stavangeru jezdí autobusová linka číslo 9 a fungují tu nejrůznější taxi služby. Až tu přistanete po koupi levných letenek do Stavangeru z Prahy, tak si můžete také na letišti zapůjčit auto a jet za vlastními cíli.

Měna Norska: Norská koruna
Kurz se nepodařilo dohledat.
Stavanger - místní čas: 5:18
Časové pásmo: Europe/Oslo (+ 1 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 58.970051, 5.73332
Vzdálenost z Prahy: 1134 km


Do Stavangeru za turistickými cíli

Ve Stavanger se nachází mnoho zajímavých míst, která byste měli vidět. Nejvýznamnější částí Stavangeru je bezesporu staré město, které se nachází blízko centra a které se skládá z dřevěných budov z 18. a 19. století. Dále je tu Stavanger domikirke, tedy katedrála svatého Svithuna, postavená ve 12. století. Důležitá je především proto, že jako jediná norská katedrála neprošla od 14. století, kdy byla přestavěna do gotického stylu, žádnou další změnou. Projděte se také do Stavangerského přístavu nebo poznejte okolní přírodu. Je tu toho opravdu moc, co můžete vidět a zažít, tak si kupte levné letenky do Stavangeru z Prahy, dokud jsou za akční ceny. Ve Stavangeru je nejlepší výchozí místo pro návštěvu nejhezčích jižních fjordů a rozhleden jako je Preikestolen. Na ty severní je pak ideální Tromso.

Levné letenky do Stavangeru

Chcete se podívat do Norska, ale obáváte se drahých letenek do této země? Tak nyní už nemusíte, protože se lacino prodávají levné letenky do Stavangeru, které jsou s odletem přímo z Prahy. Průměrná doba letu je z Prahy do Stavangeru asi 3,5 hodiny. Levné letenky do Stavangeru z Prahy jsou dostupné za výhodné ceny a přitom si je lze snadno a rychle objednat online z pohodlí vašeho domova.


Počasí Stavanger

zataženoMrholenídrobné sněžení

4°C

Východ slunce: 9:11

Západ: 16:23

Čtvrtek

zataženodrobné sněžení

3°C

teplota 5°C 2°C

Pátek

zataženodeštík

3°C

teplota 5°C 2°C

Sobota

zataženodeštík

7°C

teplota 8°C 6°C

Neděle

zataženodeštík

7°C

teplota 8°C 6°C

Letenka Stavanger

Stavanger se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Stavanger - Norsko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Stavangeru.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace