letadlo ico Levné letenky z Prahy na Singapore Changi Airport
v Singapur hl. letiště - Changi - Singapur

Singapore Changai Airport či jen zkráceně Changai Airport je mezinárodní letiště, které se nachází asi 17 kilometrů severovýchodně od Singapuru v Changai. Jeho IATA značení je SIN a jedná se o jeden z největších dopravních uzlů v jihovýchodní Asii. První letenky na letiště Singapore Changai šlo zakoupit už v roce 1981. Dnes má toto letiště tři příletové a vzletové ranveje a tři terminály pro pasažéry – terminál 1, který byl otevřen v roce 1981 a leží na severním konci budovy, terminál 2 z roku 1990 najdete na východní straně a terminál 3 z roku 2008 leží na západě. Každý rok má Singapore Changai Airport přes 55,4 milionu pasažérů. Kupte si levné letenky na letiště Singapore Changai v Singapuru z Prahy a užijte si dovolenou v této destinaci.

Singapore Changi Airport - SIN

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do Singapuru - Singapur hl. letiště - Changi
Zkratka letiště Singapore Changi Airport v Singapur hl. letiště - Changi - Singapore je: SIN

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> SIN
Jednosměrná letenka

SIN -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do města z letiště Singapore Changai Airport

Mezi jednotlivými terminály jezdí vlakové spojení, do města se jím ale nedostanete na rozdíl od rychlé přepravy Mass Rapid Transit, která je jednou z nejstarších drah metra v jihovýchodní Asii. Dále můžete jet autobusem nebo taxíkem. Záleží jen na vás, které službě dáte přednost, určitě ale neváhejte a rezervujte si levné letenky na letiště Singapore Changai z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou.

Aktuální kurz: 1 SGD = 16.61
Singapur hl. letiště - Changi - místní čas: 4:52
Časové pásmo: Asia/Singapore (+ 8 hodin)
Časový posun: + 6 hodin

Souřadnice: 1.35514, 103.99006


Levné letenky na letiště Singapore Changai Airport

Dopřejte si dovolenou do exotické destinace, jako je například Singapur, nyní vás to vyjde lacino. Levné letenky na letiště Singapore Changai Airport jsou s odletem přímo z Prahy a to za výhodné ceny. Průměrná doba letu je z Prahy na letiště Singapore Changai v Singapuru necelých 15 hodin. Pokud vás tato nabídka zaujala, tak neváhejte a zabookujte si levné letenky na mezinárodní letiště Changai Airport v Singapuru ještě dnes, dokud nějaké jsou. Lze to udělat online.


Počasí Singapur hl. letiště - Changi

slunce

31°C

Východ slunce: 8:49

Západ: 21:00

Úterý

slunce

32°C

teplota 38°C 27°C

Středa

slunce

32°C

teplota 39°C 27°C

Čtvrtek

slunce

32°C

teplota 38°C 26°C

Pátek

slunce

32°C

teplota 38°C 26°C

Levná letenka z Prahy na Singapore Changi Airport
Singapur hl. letiště - Changi - Singapur

Letiště Singapore Changi Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Singapur hl. letiště - Changi - Singapur, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Singapore Changi Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist