letadlo ico Levné letenky do Singapur hl. letiště - Changi

Changi v Singapore je moderní město s bohatou historií, které se nachází na jihovýchodním pobřeží Asie. Je to ideální destinace pro turisty, kteří hledají směs modernosti a tradice. Město je domovem mnoha historických památek, krásných parků, luxusních obchodů a restaurací. Turisté mohou navštívit nesčetné muzea, galerie a divadla. Levné letenky Singapuru je možné koupit pouze do Changi.

Letenky Praha - Singapur hl. letiště - Changi

Singapore Changi Airport

Zkratka letiště: SIN
Letenky do Singapuru - Singapur hl. letiště - Changi

Najdi nejlevnější letenku

Letiště Changi v Singapore

Letiště Changi v Singapore je jedno z největších mezinárodních letišť na světě. Nachází se na jihovýchodu Singapuru a nabízí spojení do celého světa. Letiště poskytuje širokou škálu služeb, od bezplatných Wi-Fi po obchody s drahými produkty. Je to také domov pro množství restaurací, barů a kaváren. Letiště Changi se nachází asi 20 km od centra Singapuru a lze se sem dostat autobusem, taxíkem nebo metrem.

Singapur hl. letiště -
Changi
Aktuální kurz: 1 SGD = 16.81
Singapur hl. letiště - Changi - místní čas: 14:18
Časové pásmo: Asia/Singapore (+ 8 hodin)
Časový posun: + 6 hodin

Souřadnice: 1.37833, 103.931938
Vzdálenost z Prahy: 9855 km


Singapur - co stojí za to navštívit?

Singapur je skvělým městem pro turisty, kteří hledají nové a zajímavé zkušenosti. Mezi hlavní turistické cíle patří Sentosa Island s jeho plážemi a aquaparkem, Merlion Park se sochou Merliona, Gardens by the Bay s rozsáhlými botanickými zahradami a Chinatown s malebnými ulicemi plnými obchodů a restauraci. 

Letenky do Singapuru

Užijte si nezapomenutelnou dovolenou v exotickém městě Changi v Singapuru. Užívejte si slunečné pláže, příjemné obchody a restaurace, které nabízejí širokou škálu jídel a nápojů. Prohlédněte si historické památky a zažijte bohatou kulturu. Koupit letenky do Changi v Singapore je snadné a cena je velmi příznivá. Rezervujte si letenky dnes a užijte si nezapomenutelný zážitek!


Počasí Singapur hl. letiště - Changi

sluncepolojasno

43°C

Východ slunce: 7:57

Západ: 22:01

Čtvrtek

slunce

42°C

teplota 48°C 36°C

Pátek

sluncepolojasno

43°C

teplota 49°C 38°C

Sobota

sluncepolojasno

39°C

teplota 45°C 35°C

Neděle

sluncepolojasno

41°C

teplota 49°C 35°C

Letenka Singapur hl. letiště - Changi

Singapur hl. letiště - Changi se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Singapur hl. letiště - Changi - Singapur i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Singapur hl. letiště - Changi.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace