letadlo ico Letenky Sierra Leone

Sierra Leone je stát nacházející se na západě Afriky na pobřeží Atlantského oceánu. V překladu název státu znamená „Lví hory“ a jedná se o jeden z nábožensky nejtolerantnější stát na světě. V zemi žije přes 6,1 milionu obyvatel, z nichž necelý milion obývá hlavní město Freetown. Úředním jazykem v Sierře Leone je angličtina, ale mluví se tu i jazykem mende, temne a krio. Měnou je sierraleonský leone. Sierra Leone leží v časovém pásmu -1 hodina. Do této destinace se teď můžete podívat za nízké ceny a to díky levným letenkám do Sierry Leone z Prahy.

Aktuální kurz: 10000 SLL = 20.49


Letiště Sierra Leone

Podnebí v Sierra Leone

Klima v Siera Leone je tropické až tropické monzunové. Období dešťů tu trvá od května do listopadu a období sucha je od prosince do května. Průměrná teplota během roku kolísá mezi 26°C až 36°C. Roční srážky se liší podle oblasti, ale kolísají mezi 2 000 mm až 2 500 mm, z nichž nejvíce spadne v měsících období dešťů. Levné letenky do Sierra Leone z Prahy si objednávejte za výhodné ceny.

Do Sierra Leone za turistickými cíli

Výše zmíněnou přírodu můžete vidět například v národních parcích Kilimi nebo Outamba Kilimi či přírodních rezervacích jako je Kangari Hills a Gola East. Zároveň jsou tu ale také na pobřeží rozlehlé pláže, kde lze vyzkoušet atrakce jako je potápění, rybaření a surfování. Voda je tu teplá a pláže písečné. Z měst stojí za prohlídku určitě hlavní město Freetown, v němž najdete mnoho památek spojených se založením města a zároveň tu sídlí mnoho vládních budov a nejstarší univerzita v západní Africe. Mezi další zajímavá města patří Kenema a Makeni. Kupte si levné letenky do Sierry Leone z Prahy, teď jsou za nízké ceny, tak neváhejte a využijte své příležitosti.

Do Sierra Leone za přírodou

Příroda Sierry Leone je velmi rozmanitá a pohybuje se od savan po tropické deštné lesy. Pokud tedy chcete na vlastní kůži zažít pravé safari nebo dobrodružství v džungli, určitě si kupte levné letenky do Sierra Leone. Vidět tu můžete afrického slona, hrocha, antilopu koňskou, buvola, bongo, afrického leoparda, paviány, šimpanze, hyenu skvrnitou, vodušky, paviány a další.

Levné letenky do Sierry Leone

Navštivte Afriku už o této dovolené, stačí vám k tomu levné letenky do Sierry Leone. Letenky do Sierra Leone jsou s odletem přímo z Prahy, rezervovat si je můžete snadno online z pohodlí svého domova. Průměrná doba letu z Prahy do Sierry Leone je zhruba 6,5 hodiny, ale záleží na konkrétní destinaci. Zabookujte si levné letenky do Sierry Leone z Prahy ještě dnes, dokud jsou za akční ceny.

Sierra Leone

Sierra Leone je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Sierra Leone čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist