letadlo ico Levné letenky do Freetown

Freetown je hlavní město afrického státu Sierra Leone, který leží na západě kontinentu. Město se nachází na poloostrově Sierra Leone u pobřeží Atlantského oceánu při deltě řeky Sierry Leone. Obecně je to hlavní přístavní město na západě Afriky. V centru města žije necelý jeden milion obyvatel, kteří tu mluví anglicky a jazykem Krio a platí sierraleonským leonem. Levné letenky do Freetownu z Prahy teď seženete online.

Letenky Praha - Freetown

Hastings Airport

Zkratka letiště: HGS
Letenky do Sierra Leone - Freetown

Najdi nejlevnější letenku

Lungi International Airport

Zkratka letiště: FNA
Letenky do Sierra Leone - Freetown

Najdi nejlevnější letenku

Letiště ve Freetownu

Primární letiště pro Sierra Leone je mezinárodní letiště Freetown-Lungi International Airport, které se nachází 11 kilometrů severně od centra města v obci Lungi. Letiště ve Freetownu má IATA značení FNA a skládá se z jedné asfaltové příletové a vzletové dráhy. Zároveň je tu jeden terminál, ve kterém je každý rok odbaveno asi 200 000 spokojených cestujících z domácích i zahraničních destinací. Jelikož letiště ve Freetownu odděluje od hlavního města delta řeky, přeprava je tu zajištěna jak formou klasických autobusových linek a taxíků, ale také trajekty a motorovými čluny. Leťte s levnými letenkami do Freetownu a nebudete litovat.

Aktuální kurz: 10000 SLL = 21.34
Freetown - místní čas: 13:27
Časové pásmo: Africa/Freetown (0 hodin)
Časový posun: -2 hodin

Souřadnice: 8.484, -13.22994
Vzdálenost z Prahy: 5284 km


Do Freetownu za turistickými cíli

Ve Freetownu se nachází mnoho historických památek, které nejčastěji souvisí se založením města na konci 18. století. Například u stromu Cotton Tree proběhl křest města v roce 1792, nachází se tu první nemocnice postavená v západní Africe či královská brána s nápisem o rovnoprávnosti otroků. Ve Freetownu stojí i nejstarší univerzita postavená v západní Africe, která byla založena v roce 1827. Z církevních památek je tu kostel St John´s Maroon, katedrála svatého Jiří a mešita Foulah Town. Na pobřeží jsou písečné veřejné pláže a vykoupat se můžete v teplém čistém oceánu. Dopřejte si letos luxusní dovolenou v Africe, stačí, abyste si levné letenky do Freetown objednali včas.

Levné letenky do Freetownu

Podívejte se do hlavního města afrického státu Sierra Leone a užijte si dovolenou v exotické destinaci. Levné letenky do Freetownu jsou k dostání na internetu a to s odletem přímo z Prahy. Rezervovat si je lze klidně hned teď, určitě s tím neotálejte, protože levné letenky do Freetownu jsou velmi oblíbené. Průměrná doba letu je z Prahy do Freetownu asi 6,5 hodin, které strávíte v pohodlném letadle.


Počasí Freetown

slunce

26°C

Východ slunce: 10:51

Západ: 23:36

Středa

slunce

24°C

teplota 25°C 22°C

Čtvrtek

sluncepolojasno

24°C

teplota 26°C 22°C

Pátek

sluncepolojasno

25°C

teplota 27°C 24°C

Sobota

sluncepolojasno

26°C

teplota 28°C 24°C

Neděle

slunce

26°C

teplota 27°C 25°C

Letenka Freetown

Freetown se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Freetown - Sierra Leone i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Freetown.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist