letadlo ico Levné letenky do Saratov

Saratov je město ležící na Volgogradské přehradě v evropské části Ruska zhruba 750 kilometrů od Moskvy. Město je také správním střediskem pro Saratovskou oblast a významným přístavem na řece Volze. V Saratově žije zhruba 837 000 obyvatel. Stejně jako ve zbytku ruského státu se zde mluví rusky a měnou je tu rubl. Do Saratova se nyní prodávají levné letenky z Prahy.

Letenky Praha - Saratov

Saratov Tsentralny Airport

Zkratka letiště: RTW
Letenky do Ruska - Saratov

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Saratově

Letiště města Saratov se nazývá Tsentralny Airport a nese označení RTW. Na tomto mezinárodním letišti s jednou vzletovou dráhou přistávají i letadla z České republiky, ve kterých můžete cestovat s levnými letenkami. Budova terminálu se od roku 2015 modernizuje. Do města lze z letiště cestovat taxíkem nebo vypůjčeným autem.

Aktuální kurz: 100 RUB = 28.49
Saratov - místní čas: 2:53
Časové pásmo: Europe/Moscow (+ 3 hodin)
Časový posun: + 1 hodin

Souřadnice: 51.566666, 46.033333
Vzdálenost z Prahy: 2209 km


Do Saratova za turistickými cíli

Jednou z nejvýznamnějších památek ve městě Saratov je neogotická konzervatoř, postavená v roce 1912. V té době představovala teprve třetí takovou instituci v Rusku. Město má také své akademické divadlo, které bylo založeno již v roce 1802. Je tedy jedno z nejstarších v Rusku a zároveň je řazeno jako jedno z národních divadel státu. Saratov je známý především velkým počtem muzeí a galerií – nejdůležitější je Radishchevovo muzeum umění, ve kterém leží na 20 000 různých exponátů. Přijeďte se na ně podívat sami a ušetřete peníze s levnými letenkami.

Levné letenky do Saratova

Využijte příležitosti a zakupte si zlevněné letenky do ruského města Saratov. Letenky pořídíte skoro za pakatel snadno a rychle online a to i s odletem z Prahy. Let do Saratova trvá necelých pět hodin, které můžete s letenkami za akční ceny strávit v pohodlí. Udělejte si rezervaci levných letenek ještě dnes.


Počasí Saratov

zataženo

12°C

Východ slunce: 4:43

Západ: 19:04

Sobota

zataženodeštík

11°C

teplota 15°C 7°C

Neděle

zataženo

8°C

teplota 10°C 6°C

Pondělí

zataženo

11°C

teplota 12°C 9°C

Úterý

zataženo

10°C

teplota 12°C 7°C

Letenka Saratov

Saratov se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Saratov - Rusko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Saratov.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist