letadlo ico Levné letenky do Rijeky

Rijeka je hlavní město Přímořsko-gorskokotaraské župy, nacházející se na západě Chorvatska. Rijeka je třetí největší město země a zároveň významný přístav, ležící u Kvarnerského zálivu v Jaderském moři. Centrum Rijeky je domovem pro přibližně 130 000 obyvatel, s metropolitní oblastí je to přes 305 000 lidí. Úředním jazykem je tu chorvatština a měnou kuna. Rijeka je sídlem arcibiskupství. Kupte si levné letenky do Rijeky z Prahy, které jsou dostupné za akční ceny.

Letenky Praha - Rijeka

Riviera Kvarner Airport

Zkratka letiště: RJK
Letenky do Chorvatska - Rijeka

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Rijece

Mezinárodní letiště Rijeka Airport má IATA značení RJK a nachází se blízko města Omišalj na ostrově krk, což je přibližně 26 kilometrů jihovýchodně od Rijeky. Otevřeno bylo v roce 1970. Letiště v Rijece má jednu příletovou a vzletovou dráhu, na které dosedají letadla z domácích i zahraničních destinací. Jejich pasažéři jsou potom odbavováni v jednom terminálu, kudy jich každoročně projde přes 130 000. Doprava do města je z letiště v Rijece zajištěna taxíky, autobusy a autopůjčovnami. Zarezervujte si levné letenky do Rijeky z Prahy a užijte si dovolenou u moře v Chorvatsku.

Aktuální kurz: 1 HRK = 3.43
Rijeka - místní čas: 3:39
Časové pásmo: Europe/Zagreb (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 45.34306, 14.40917
Vzdálenost z Prahy: 528 km


Do Rijeky za turistickými cíli

Rijeka je historické město, proto tu najdete velký počet nejrůznějších památek. Najdete zde například rijeckou katedrálu zasvěcenou svatému Vítu, který je zároveň patronem města, dále palác Modello, vybudovaný na konci 19. století, starou bránu, považovanou dříve za triumfální římský oblouk, kaple Panny Marie Trsatské Svetiště Majke Božje Trstske, která je nejstarší svatyní Panny Marie v Chorvatsku, či starou továrnu na torpéda, která má ještě zachované odpaliště. Rijeka leží na pobřeží, takže se tu můžete i koupat a obecně si užívat dovolenou u moře. Postačí, když si koupíte levné letenky do Rijeky z Prahy.

Levné letenky do Rijeky

Chcete se podívat do Chorvatska, ale nechce se vám trmácet autem nebo trpět horkem na jihu v Dubrovníku? Tak si pořiďte levné letenky do Rijeky z Prahy a do této destinace leťte. Rychlá, příjemná a laciná cesta je pro vás dostupná díky levným letenkám do Rijeky, které jsou s odletem přímo z Prahy. Průměrná doba letu je z Prahy do Rijeky asi 2,5 hodiny. Letenky do Rijeky si můžete zabookovat online z pohodlí domova, takže to udělejte co nejdříve, dokud nějaké jsou.


Počasí Rijeka

zataženoMrholení

13°C

Východ slunce: 6:22

Západ: 19:43

Úterý

zataženoMrholení

8°C

teplota 9°C 7°C

Středa

sluncepolojasno

11°C

teplota 13°C 8°C

Čtvrtek

sluncepolojasno

11°C

teplota 13°C 7°C

Pátek

zataženo

13°C

teplota 15°C 10°C

Letenka Rijeka

Rijeka se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Rijeka - Chorvatsko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Rijeky.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist