letadlo ico Levné letenky do Dubrovníku

Dubrovník je město ležící v nejjižnějším cípu Chorvatska. Dubrovník se nachází v historické oblasti zvané Dalmácie a do jeho přístavu proudí Jadranské moře. V Dubrovníku někdy též nazývaném jako „perla Jadranu“ žije přes 40 000 obyvatel. Stejně jako ve Chorvatska se tu mluví chorvatsky a platí se Kunou, která se dá pořídit za méně než 4 koruny (2015). Podobně výhodně lze sehnat i letenky do Dubrovníku.

Letenky Praha - Dubrovnik

Dubrovnik Airport

Zkratka letiště: DBV
Letenky do Chorvatska - Dubrovnik

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Dubrovníku (2015)

Letiště Dubrovník je někdy nazýváno též letiště Čilipi, jelikož se nachází poblíž stejnojmenného města. Z letiště je to do centra Dubrovníku přibližně 15,5 kilometru a lze se tam dopravit autem, taxíkem nebo autobusem. Nejlevnější variantou je autobus, který stojí cca 5 euro. V roce 2015 projde letiště modernizací a po dokončení výstavby by mělo být největším v Chorvatsku. S letenkami do Dubrovníku budete mít tak i zážitek z nového letiště Dubrovník. Prozatím tudy ročně projde přes 1,5 miliónu cestujících.

Dubrovnik
Měna Chorvatska: Chorvatská kuna
Dubrovnik - místní čas: 5:21
Časové pásmo: Europe/Zagreb (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 42.64056, 18.12167
Vzdálenost z Prahy: 875 km


Dubrovník – zajímavosti

Už od roku 1950 se v Dubrovníku každý rok konají v létě tzv. Dubrovnické hry. Od 10. července do 25. srpna se neustále konají různá divadelní i hudební představení. Na tento festival sem létá až 2 000 umělců, tak buďte u toho taky a leťte s levnými letenkami do Dubrovníku včas.

Letenky za turistickými cíli do Dubrovníku

Již od roku 1979 je Dubrovník zapsán na seznamu památek UNESCO. Ve středu města lze nalézt historické jádro, přičemž některé památky pocházejí až ze středověku. Mezi významné stavby patří například kostel svatého Blažeje, katedrála z 18. století, palác Sponza či pevnosti podél městských hradeb. Nejznámější ulicí Dubrovníku je Stradun, která rozděluje historickou část od modernější zástavby. Na všechny tyto pamětihodnosti se můžete podívat na vlastní oči, když si zakoupíte levné letenky z Prahy do Dubrovníku.

Levné letenky do Dubrovníku

Klasická dovolená v Chorvatsku je nyní s levnými letenkami dostupná každému. S levnými letenkami se dá letět totiž přímo z Prahy do Dubrovníku. Doba letu do této destinace je 1 hodina a 40 minut, kterou s levnými letenkami můžete strávit v pohodlí. Letenky do Dubrovníku se nyní drží velmi nízko a dají se pořídit za opravdu akční ceny.


Počasí Dubrovnik

slunce

30°C

Východ slunce: 5:09

Západ: 20:28

Pátek

slunce

29°C

teplota 31°C 28°C

Sobota

slunce

29°C

teplota 31°C 26°C

Neděle

slunce

27°C

teplota 29°C 25°C

Pondělí

slunce

26°C

teplota 28°C 25°C

Letenka Dubrovnik

Dubrovnik se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Dubrovnik - Chorvatsko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Dubrovníku.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace