letadlo ico Levné letenky do Reykjavíku

Reykjavík je hlavní město státu Island, který se nachází na severozápadě Evropy. Město je oficiálně nejseverněji položeným hlavním městem světa a zároveň nejzápadnějším evropským hlavním městem. Reykjavík leží na jihozápadním pobřeží Islandu u zálivu Faxaflói v Atlantském oceánu. V centru města žije přes 121 000 obyvatel, kteří tu mluví islandsky a platí islandskou korunou. Levné letenky do Reykjavíku z Prahy nyní seženete velmi levně online.

Letenky Praha - Reykjavík

Keflavik International Airport

Zkratka letiště: KEF
Letenky do na Island - Reykjavík

Najdi nejlevnější letenku

Reykjavik Airport

Zkratka letiště: REK
Letenky do na Island - Reykjavík

Najdi nejlevnější letenku

Reykjavik Airport

Zkratka letiště: RKV
Letenky do na Island - Reykjavík

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Reykjavíku

Hlavním domácím letištěm pro Reykjavík je Reykjavík Airport, které se nachází 2 kilometry západně od centra města. Má tři asfaltové příletové a vzletové dráhy, které jsou ale mnohem kratší, než u největšího mezinárodního letiště v Islandu Keflavíkík International Airport. Letiště v Reykjavíku má IATA značení RKV a pasažéři jsou zde obsluhováni v jednom terminálu. Ročně se jich tu vystřídá kolem 450 000. Spokojeným cestujícím můžete být i vy, stačí si koupit levné letenky do Reykjavíku s odletem z Prahy. Doprava do města je z letiště v Reykjavíku zajištěna autobusy. Využít můžete ale také taxi službu.

Reykjavík
Aktuální kurz: 100 ISK = 16.67
Reykjavík - místní čas: 2:31
Časové pásmo: Atlantic/Reykjavik (0 hodin)
Časový posun: -2 hodin

Souřadnice: 64.135483, -21.895411
Vzdálenost z Prahy: 2634 km


Do Reykjavíku za turistickými cíli

V Reykjavíku je mnoho zajímavých míst, kam se můžete během své návštěvy podívat. Například byste při své procházce městem neměli vynechat zdejší katedrálu, parlamentní budovu Alþingishúsið, Hallgrímskirkja, což je největší kostel na Islandu, národní muzeum, městskou radnici nebo jezero Tjörnin, které se nachází v centru města. Pokud rádi nakupujete, určitě navštivte druhé největší nákupní centrum na Islandu Kringlan. Jestli dáváte přednost přírodě, projděte se rezervací Heiðmörk. Levné letenky do Reykjavíku jsou s odletem z Prahy a nyní je seženete za akční ceny.

Levné letenky do Reykjavíku

Hlavní město Islandu teď můžete navštívit s levnými letenkami za nízké ceny. Levné letenky do Reykjavíku se prodávají online, snadno si je tedy můžete rezervovat hned teď. Průměrná doba letu je z Prahy do Reykjavíku kolem 6 hodin, které strávíte v pohodlném letadle. Akční letenky do Reykjavíku z Prahy jsou horké zboží na trhu, tak si nenechte ujít tuto příležitost a včas si je rezervujte.


Počasí Reykjavík

zataženodeštík

11°C

Východ slunce: 2:55

Západ: 0:03

Pátek

zataženodeštík

12°C

teplota 13°C 10°C

Sobota

zataženoMrholení

11°C

teplota 12°C 9°C

Neděle

zataženodeštík

11°C

teplota 12°C 10°C

Pondělí

zataženodeštík

12°C

teplota 13°C 11°C

Letenka Reykjavík

Reykjavík se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Reykjavík - Island i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Reykjavíku.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace