letadlo ico Letenky do na Island
Iceland


Krakov z Prahy za 387 Kč otevírá dveře dalším akcím
Krakov z Prahy za 387 Kč otevírá dveře dalším akcím

12. 1.  |Polský Krakov hostí velké letiště s velkou nízkonákladovou základnou. Především do Norska, Finska a dalších severských zemí, se odsud dostanete výrazně levněji než z Prahy nebo Vídně. Zajímavé ... Podrobnosti


Další akční letenkyIsland či oficiálně Islandská Republika je ostrovní stát nacházející se severozápadně od Evropy na pomezí Severního ledového oceánu a Atlantského oceánu. Jedná se o nejméně zalidněný stát Evropy, který je navíc ještě vulkanicky aktivní. Hlavním městem Islandu je Reykjavík, v jehož centru žije přibližně 121 000 osob. Celková populace Islandu je 329 000 obyvatel. Úředním jazykem Islandu je islandština, ale hojně se používá také znakový jazyk. Měnou je islandská koruna. Island leží v časovém pásmu +0 hodin. Levné letenky na Island jsou teď k mání za opravdu výhodné ceny.

Aktuální kurz: 100 ISK = 16.76


Letiště Island

Podnebí na Islandu

Klima Islandu je subpolární oceánské, které je výrazně ovlivňováno Golfským proudem. Obecně lze říct, že jižní pobřeží Islandu je větrnější, vlhčí a teplejší, než severní strana. Průměrné teploty na Islandu se během letních měsíců pohybují kolem 13°C, během zimy teplota klesá průměrně k -6°C. Sníh v zimě je typičtější pro severní oblasti, než pro jižní části Islandu. Levné letenky na Island z Prahy si objednávejte na letní měsíce, kdy je tu tepleji.

Na Island za turistickými cíli

Island je známý jako země ohně a ledu. Mnoho turistů sem tedy míří za přírodou, kde lze kromě zvířat vidět mnohé sopky, jeskyně a gejzíry. Na Islandu je také mnoho termálních pramenů a často je k vidění polární záře. Pokud máte raději než turistiku kulturu, podívejte se do některého většího města. Například v Reykjavíku je možnost prohlédnout si největší kostel na Islandu, vykoupat se v lázních, projít se kolem radnice nebo parlamentní budovy či navštívit muzeum umění. Zajímavé turistické atrakce najdete také ve městě Akureyri. Levné letenky na Island z Prahy jsou rychle pryč, tak s jejich rezervací neotálejte.

Na Island za přírodou

Ačkoliv je Island chladná země, najdete tu mnoho zajímavých zvířat, za kterými se vyplatí vyrazit do přírody. Setkat se můžete například s polárními zajíci, polárními liškami, mroži, tuleni, polárními medvědy či islandskými koni. V oceánu lze vidět mnoho druhů velryb. Poznejte nádhernou nezkrocenou přírodu Islandu, s levnými letenkami do této destinace je to snadné.

Levné letenky na Island

Láká vás letět se podívat na zemi Ohně a ledu, ale obáváte se drahých letenek? S levnými letenkami se na Island podíváte za velmi nízké ceny. Levné letenky na Island se prodávají na internetu a jsou s odletem z Prahy. Průměrná doba letu je z Prahy na Island přibližně 6 hodin, které strávíte v pohodlném letadle. Neváhejte a rezervujte si své levné letenky na Island včas.

Island

Island je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do na Island čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace