letadlo ico Levné letenky z Prahy na Port Columbus International Airport
v Columbus v Oháju - USA Amerika

Port Columbus International Airport je mezinárodní letiště, které se nachází v americkém státě Ohio, přibližně 10 kilometrů východně od města Columbus. Původně se letiště jmenovalo Columbus Municipal Airport, podle kterého mu zůstalo jeho IATA značení CMH. Je tu nabízeno přes 140 non-stop letů do 34 destinací a to až šestkrát denně. První cestující se sem se svými letenkami mohli podívat už v roce 1929, kdy bylo letiště otevřeno. Dnes se skládá z celkem dvou asfaltových příletových a vzletových drah, na kterých dosedají letadla s přibližně 6,7 miliony každý rok. Ti jsou potom obsluhováni ve třech odbavovacích halách. Vy se nejspíš se svou letenkou podíváte do haly C, která slouží pro zahraniční lety. Dále je tu ještě hala A a B. Užijte si svou dovolenou v Americe za málo peněz a nepromeškejte příležitost objednat si levné letenky na letiště Port Columbus v Columbusu z Prahy.

Port Columbus International Airport - CMH

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do USA - Columbus v Oháju
Zkratka letiště Port Columbus International Airport v Columbus v Oháju - USA je: CMH

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> CMH
Jednosměrná letenka

CMH -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do Columbusu z letiště Port Columbus Airport

Nejjednodušeji se do města dostanete pravidelnými autobusovými linkami, které jezdí nejen do Columbusu, ale také do okolních měst. Na zastávce před terminálem tu staví bus přibližně každou půl hodinu. Pokud se vám ale nechce čekat, tak můžete využít služeb taxikářů, kteří vás odvezou okamžitě, kamkoliv budete chtít. Připravte si na to ale víc peněz. K dispozici jsou vám také autopůjčovny, kde si lze pronajmout auto. Leťte se podívat do Ohia za výhodné ceny, rezervujte si ještě dnes levné letenky na mezinárodní letiště Port Columbus International Airpor z Prahy.

Aktuální kurz: 1 USD = 23.15
Columbus v Oháju - místní čas: 15:57
Časové pásmo: America/New_York (-4 hodin)
Časový posun: -6 hodin

Souřadnice: 39.99795, -82.88352


Levné letenky na Port Columbus International Airport

Spojené státy americké jsou nyní dostupné za málo peněz, stačí si objednat levné letenky na mezinárodní letiště Port Columbus International Airport v Ohiu. Levné letenky na letiště Port Columbus jsou s odletem přímo z Prahy a lze si je snadno a rychle rezervovat online, aniž byste pro ně někam museli. Průměrná doba letu je z Prahy na letiště Port Columbus zhruba 14 hodin, kterés strávíte v pohodlném letadle. Využijte této příležitosti a zabookujte si levné letenky na Port Columbus Airport z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou.


Počasí Columbus v Oháju

sluncepolojasno

31°C

Východ slunce: 6:32

Západ: 20:49

Úterý

zataženo

29°C

teplota 35°C 22°C

Středa

zataženo

29°C

teplota 34°C 23°C

Čtvrtek

sluncepolojasno

29°C

teplota 35°C 22°C

Pátek

sluncepolojasnodeštík

28°C

teplota 32°C 23°C

Levná letenka z Prahy na Port Columbus International Airport
Columbus v Oháju - USA Amerika

Letiště Port Columbus International Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Columbus v Oháju - USA Amerika, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Port Columbus International Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace