letadlo ico Levné letenky do Columbusu

Columbus je hlavní a největší město amerického státu Ohio, ležícího na severozápadě USA. Nachází se v centrální části státu a je krajským městem pro Franklin County. S populací, která v centru Columbusu činí 780 000 obyvatel a s metropolitní oblastí necelé 2 miliony, je to patnácté největší město v USA. Zároveň je to čtvrté nejlidnatější hlavní město ve Spojených státech. V Columbusu se mluví anglicky a platí se tu americkým dolarem. Kromě toho Columbus najdete na soutoku řek Scioto a Olentangy. Pořiďte si levné letenky do Columbusu z Prahy dokud nějaké jsou.

Letenky Praha - Columbus v Oháju

Bolton Field

Zkratka letiště: TZR
Letenky do USA - Columbus v Oháju

Najdi nejlevnější letenku

Ohio State University Airport

Zkratka letiště: OSU
Letenky do USA - Columbus v Oháju

Najdi nejlevnější letenku

Port Columbus International Airport

Zkratka letiště: CMH
Letenky do USA - Columbus v Oháju

Najdi nejlevnější letenku

Rickenbacker International Airport

Zkratka letiště: LCK
Letenky do USA - Columbus v Oháju

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Columbusu

Hlavní letiště pro Columbus v Ohiu je mezinárodní letiště Port Columbus International Airport, které se nachází zhruba 10 kilometrů východně od centra. Dříve se jmenovalo Columbus Municipal Hangar a bylo otevřeno v roce 1929. Jeho IATA značení je CMH a má dvě asfaltové příletové a vzletové dráhy, na kterých dosedají letadla s cestujícími z domácích i zahraničních destinací. Ti jsou potom na letišti Columbus obsluhováni ve dvou terminálech, kudy jich ročně projde přes 6,7 milionu. Do centra Columbusu se dostanou autobusem, který staví před terminálem každých 30 minut, taxíkem nebo vypůjčeným autem. Levné letenky do Columbusu můžete pořídit i na letiště Rickenbacker International Airport, které leží 16 kilometrů od města.

Aktuální kurz: 1 USD = 22.21
Columbus v Oháju - místní čas: 5:04
Časové pásmo: America/New_York (-5 hodin)
Časový posun: -6 hodin

Souřadnice: 39.961182, -82.998787
Vzdálenost z Prahy: 7182 km


Do Columbusu za turistickými cíli

Město Columbus je domovem pro některé pozoruhodné stavby, které byste během své návštěvy neměli vynechat. Určitě se zajděte podívat ke státnímu kapitolu státu Ohio, postaveném v řeckém stylu, věži LeVeque Tower, která měří necelých 170 metrů a je celá v art-deco stylu, megakostelu World Harvest Church, sílu načerpejte v botanické zahradě Franklin Park Conservatory nebo procházkou po ohromném hřbitovu Green Lawn Cemetery. Z muzeí v Columbusu stojí za to vidět muzeum umění a repliku lodi Santa Maria, na které se plavil Kryštof Kolumbus. Pokud toto všechno chcete vidět na vlastní oči, tak si kupte levné letenky do Columbusu z Prahy ještě dnes.

Levné letenky do Columbusu

Toužíte se podívat do Ameriky, ale nechcete dát za letenky jmění? Tak si pořiďte levné letenky do Columbusu, které se nyní prodávají za akční ceny. Letenky do Columbu jsou s odletem z Prahy a za výhodné ceny, navíc si je snadno a rychle zarezervujete online. Zvládne to každý. Průměrná doba letu je z Prahy do Columbusu 14,5 hodiny, které strávíte v pohodlném letadle.


Počasí Columbus v Oháju

zataženoMrholení

14°C

Východ slunce: 7:23

Západ: 17:34

Sobota

zataženoMrholení

18°C

teplota 19°C 16°C

Neděle

zataženoMrholení

19°C

teplota 22°C 17°C

Pondělí

zataženo

14°C

teplota 18°C 11°C

Úterý

zataženo

12°C

teplota 16°C 7°C

Letenka Columbus v Oháju

Columbus v Oháju se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Columbus v Oháju - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Columbusu.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace