letadlo ico Levné letenky do na Phuket

Phuket je ostrov nacházející se v jihozápadní části Thajska, pod jehož správu spadá. Phuket leží v Andamanském moři a dělí se celkem na tři oblasti Mueang Phuket, Kathu a Thalang. Na ostrově se nacházejí v podstatě jen dvě města – hlavní Phuket a turistické centrum Pa Tong. Úředním jazykem je zde thajština a měnou je baht. Letenky do Phuketu se dají sehnat za akční cenu.

Letenky Praha - Phuket

Phuket International Airport

Zkratka letiště: HKT
Letenky do Thajska - Phuket

Najdi nejlevnější letenku

Podnebí Phuketu – na kdy koupit letenku do Phuketu

Klima na Phuketu je typicky tropické a panuje tu vysoká vlhkost vzduchu. Rok na Phuketu by se dal rozdělit do tří období. První je období horka, kdy teploty stoupají neúměrně vysoko. Toto období začíná březnem a končí červnem, kdy je vystřídáno obdobím vytrvalých dešťů, trvajícím až do listopadu. Nejvhodnější dobou pro letenky na Phuket je období „chladné“ od listopadu do března. Teplota se tu pohybuje kolem příjemných 30°C a příroda je po období dešťů ještě krásnější.

Phuket
Aktuální kurz: 100 THB = 63.08
Phuket - místní čas: 3:35
Časové pásmo: Asia/Bangkok (+ 7 hodin)
Časový posun: + 5 hodin

Souřadnice: 7.89059, 98.398102
Vzdálenost z Prahy: 8906 km


Do Phuketu za turistickými cíli letecky

Důvodů, ke koupi levných letenek na Phuket je mnoho. V hlavním městě Phuketu lze například navštívit akvárium, chrám Chalong nebo domy s klasickou architekturou v Dibuk Road. Nedaleko města Rawaki se nachází muzeum mušlí, kde je k vidění největší zlatá perla, která kdy byla nalezena. Má hodnotu až 140 karátů. Pro turisty je přitažlivá také hora Khao Rang, nacházející se nedaleko Phuketu, ze které je krásný výhled. Samozřejmostí jsou také velké bílé pláže, kterých je na Phuketu velké množství. S levnými letenkami můžete strávit opravdovou exotickou dovolenou na Phuketu.

Letenky za přírodou na Phuket

Ostrov Phuket je z velké části porostlý džunglí a lesy, ve kterých pro ochranu fauny a flóry vzniklo mnoho národních parků. Kromě slonů tu ve volné přírodě lze vidět mořské želvy, barevné ledňáčky, orly mořské nebo asijské buvoly. Na tygry se můžete podívat v místní zoo. Na to ale není potřeba letenka. Z rostlin tu lze spatřit například liliovníky, mandlovníky nebo tzv. sloní jablka. Nádherná příroda je charakteristickým rysem tohoto Thajského ostrovu, tak si zarezervuje levnou letenku na Phuket ještě dnes, abyste to viděli na vlastní oči.

Levné letenky na Phuket

Do exotického Phuketu v Thajsku se právě nyní dají sehnat velmi levné letenky s odletem přímo z Prahy. Stačí pouhých 14 hodin letu do cílové destinace letenky a ocitnete se v tropickém ráji. Levné letenky do Phuketu jsou ale rychle pryč, takže si svoje letenky nezapomeňte včas zarezervovat.


Letenka Phuket

Phuket se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Phuket - Thajsko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do na Phuket.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace