letadlo ico Levné letenky z Prahy na Phuket International Airport
v Phuket - Thajsko

Mezinárodní letiště Phuket International Airport se nachází na ostrově Phuket asi 32 kilometrů severozápadně od centra stejnojmenného města. Letiště je velmi důležité pro cestovní ruch Thajska, přičemž se jedná o třetí nejrušnější letiště ve státě po Bangkoku. Phuket International Airport má označení HKT. Celkem má jednu příletovou a vzletovou dráhu z asfaltu a jednu budovu terminálu, kudy každý rok projde přes 11,4 milionu pasažérů. I vy můžete cestovat s levnými letenkami na Phuket International Airport a to s odletem z Prahy.

Phuket International Airport - HKT

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do Thajska - Phuket
Zkratka letiště Phuket International Airport v Phuket - Thailand je: HKT

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> HKT
Jednosměrná letenka

HKT -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do města z Phuket International Airport

Z letiště Phuket International Airport jezdí pravidelná kyvadlová doprava, která vás převeze do města Phuket. Do jiných lokací je lepší cestovat taxíkem nebo si zapůjčit auto a jet po vlastní ose. Kupte si letenky na Phuket International Airport ještě dnes, dokud nějaké jsou.

Aktuální kurz: 100 THB = 69.34
Phuket - místní čas: 5:28
Časové pásmo: Asia/Bangkok (+ 7 hodin)
Časový posun: + 5 hodin

Souřadnice: 8.1132, 98.31687


Levné letenky na letiště Phuket International Airport

Chcete se podívat do Thajska, ale nechcete dát za letenky roční plat? Potom vsaďte na levné letenky na letiště Phuket International Airport, které se prodávají opravdu lacino a objednat si je může kdokoliv. Jsou totiž dostupné online a hlavně jsou s odletem z Prahy. Akční letenky na Phuket International Airport jsou ale horké zboží, proto určitě s jejich rezervací příliš neváhejte. Průměrná doba letu na Phuket je 13,5 hodiny.


Levná letenka z Prahy na Phuket International Airport
Phuket - Thajsko

Letiště Phuket International Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Phuket - Thajsko, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Phuket International Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist