letadlo ico Levné letenky do Phnom Penh

Phnom Penh je hlavní a největší město Kambodži, přičemž leží na březích řek  Tonlé Sap a Mekong River. Když Kambodža patřila Francii, bylo město Phnom Penh považováno za „Perlu Asie“ – jednalo se o jedno z nejkrásnějších francouzských měst postavených v Indočíně. V Phnom Penhu žije 1,5 milionu obyvatel. Hlavním jazykem je tu khmerština, běžně se ale domluvíte i anglicky a francouzsky. Měnou je riel. Vydejte se za poznáním s levnými letenkami do Phnom Penhu.

Letenky Praha - Phnom Penh

Pochentong International Airport

Zkratka letiště: PNH
Letenky do Kambodži - Phnom Penh

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Phnom Penh

Mezinárodní letiště Phnom Penh International Airport je hlavní letiště Kambodži a nachází se 10 kilometrů západně od Phnom Penhu. Dříve se letiště jmenovalo Pochentong International Airport. Otevřeno bylo v roce 1995 a nese označení PNH. Phnom Penh International Airport má jednu asfaltovou přistávací a vzletovou dráhu a dva terminály – jeden pro domácí a druhý pro mezinárodní lety. Ročně tu projde 2,4 miliony cestujících. Z Phnom Penh International Airport, kam se dají zakoupit levné letenky s odletem z Prahy, se do města dostanete autobusovou linkou číslo 3 nebo taxíky. (2015)

Phnom Penh
Aktuální kurz: 10000 KHR = 53.26
Phnom Penh - místní čas: 18:04
Časové pásmo: Asia/Phnom_Penh (+ 7 hodin)
Časový posun: + 6 hodin

Souřadnice: 11.56245, 104.916008
Vzdálenost z Prahy: 9059 km


Do Phnom Penhu za turistickými cíli

Mezi největší turistická lákadla města Phnom Penhu patří Národní muzeum, postavené v 19. století během francouzské nadvlády, královský palác, vedle kterého stojí stříbrná pagoda a dále také monument nezávislosti, postavený v roce 1950. Samozřejmostí jsou i krásné parky, zdejší trh a různá muzea. Město Phnom Penhu toho má hodně co nabídnout, tak s rezervací levných letenek do Kambodži neváhejte.

Levné letenky do města Phnom Penh

Do hlavního města Kambodži se teď můžete letět podívat i vy. Cestu do kambodžského Phnom Penh vám zajistí levné letenky s odletem z Prahy – vy si jen musíte své letenky rezervovat. Průměrná doba letu do Phnom Penhu je 13,5 hodiny, které můžete strávit v pohodlném letadle. Neváhejte se zabookováním levných letenek do Phnom Penh.


Počasí Phnom Penh

sluncepolojasno

30°C

Východ slunce: 6:15

Západ: 18:10

Středa

slunce

30°C

teplota 33°C 26°C

Čtvrtek

sluncepolojasno

30°C

teplota 34°C 26°C

Pátek

sluncepolojasno

30°C

teplota 35°C 26°C

Sobota

slunce

30°C

teplota 34°C 26°C

Letenka Phnom Penh

Phnom Penh se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Phnom Penh - Kambodža i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Phnom Penh.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist