letadlo ico Levné letenky do Penza

Penza je ruské město, nacházející se v Povolžském federálním okruhu ve stejnojmenné oblasti. Najdeme ho na obou stranách řeky Sury, zhruba 700 kilometrů východně od Moskvy. Penza má přibližně 522 000 obyvatel, kteří tu mluví úředním jazykem ruštinou a platí ruským rublem. Pokud vás tato nabídka zaujala, tak neváhejte a zabookujte si levné letenky do Penzy z Prahy ještě dnes, protože jsou na trhu velmi žádané.

Letenky Praha - Penza

Penza Airport

Zkratka letiště: PEZ
Letenky do Ruska - Penza

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Penze

Penza Airport nebo také Ternovka Airport je malé letiště s IATA kódem PEZ, které leží přibližně 10 kilometrů východně od Penzy. Toto letiště v Penze má jednu příletovou a vzletovou dráhu, která je z asfaltu. Na ní přistávají letadla z domácích i zahraničních destinací a jejich pasažéři jsou poté odbavováni v jednom terminálu. Každý rok jich tu projde velký počet spokojených pasažérů, tak buďte jedním z nich a zabookujte si levné letenky do Penzy s odletem z Prahy, které jsou za výhodné ceny. Doprava do města je z Penzy zajištěna formou autobusových spojení a taxíků.

Aktuální kurz: 100 RUB = 28.49
Penza - místní čas: 2:57
Časové pásmo: Europe/Moscow (+ 3 hodin)
Časový posun: + 1 hodin

Souřadnice: 53.200661, 45.004639
Vzdálenost z Prahy: 2122 km


Do Penzy za turistickými cíli

Penza má historické centrum při řece Sura, většina zajímavých památek se tedy nachází zde. Dále v Penze najdete most Suspension, monument Military and Labour Glory, memoriální komplex of Glory, Kind Angel of Peace and State Emblem a také dramatické divadlo. Ve městě je hned několik divadel, muzeí a galerií, která můžete navštívit, z nichž nejzajímavější je Velká obrazárna. Všechno tohle můžete vidět na vlastní oči, když si rezervujete levné letenky do Penzy, které jsou s odletem z Prahy a za akční ceny, tak neotálejte.

Levné letenky do Penzy

Lákalo by vás podívat se do Ruska, ale nechce se vám platit za drahé letenky nebo se trmácet autem? Tak využijte této příležitosti a kupte si levné letenky do Penzy, které jsou nyní s odletem přímo z Prahy. Průměrná doba letu je z Prahy do Penzy přibližně 3,5 hodiny. Zabookujte si levné letenky do Penzy z Prahy a poznejte tuto destinaci za malé peníze. Levné letenky do Penzy si lze rezervovat snadno a rychle online.


Počasí Penza

zataženodeštík

14°C

Východ slunce: 4:42

Západ: 19:13

Sobota

zataženodeštík

10°C

teplota 16°C 6°C

Neděle

zataženodeštík

8°C

teplota 11°C 5°C

Pondělí

zataženo

11°C

teplota 13°C 7°C

Úterý

zataženo

10°C

teplota 12°C 6°C

Letenka Penza

Penza se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Penza - Rusko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Penza.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist