letadlo ico Letenky do Paraguaye
Paraguay

Paraguay neboli Paraguayská republika je stát nacházející se ve vnitrozemí Jižní Ameriky. Země je pojmenovaná podle řeky Paraguay, která protéká středem státu, a vzhledem ke své poloze je někdy nazývaná jako „Srdce Jižní Ameriky“. Stát má přibližně 7 milionů obyvatel, z nichž přes 2 miliony žije v hlavním městě Asunción. Úředním jazykem v Paraguayi je španělština a guaraní, platidlem je tu paraguayský guaraní. Země se nachází v časovém pásmu -4 hodiny. Levné letenky do Paraguaye jsou s odletem z Prahy a za výhodné ceny, tak nepromeškejte příležitost.

Aktuální kurz: 10000 PYG = 31.17


Letiště Paraguay

Podnebí v Paraguayi

Klima Paraguaye je tropického až subtropického charakteru, se střídajícími se vlhkými a suchými obdobími. Důležitou roli hrají také větry, kdy od října do března vanou teplé větry z Amazonie a od května do srpna studené větry z And. Leden je v Paraguayi nejteplejším měsícem, kdy je tu skoro 30°C. Průměrné srážky jsou různé v závislosti na regionu, ale pohybují se mezi 500 až 1 700 mm. Levné letenky do Paraguaye z Prahy teď seženete online.

Do Paraguaye za turistickými cíli

Největším turistickým lákadlem v zemi je určitě hlavní město Asunción, kde si můžete udělat procházku po památkách jako je metropolitní katedrála, palác Palacio de los López, Panteón Nacional de los Héroes, Cabildo a dalších. Dále je to město Ciudad del Este, nedaleko kterého se nachází vodopády či třeba město Villarrica nebo Luque. Pokud byste rádi poznali paraguayskou přírodou, určitě zavítejte na pláže v San Bernardino či Encarnación, do rezervace Reserva de biosfera del Bosque Mbaracayú, národní rezervace San Rafael nebo parku Defensores del Chaco. S levnými letenkami do Paraguaye z Prahy si jednoduše užijete skvělou dovolenou, tak si je objednejte ještě dnes, dokud nějaké jsou.

Do Paraguaye za přírodou

Velká část země je porostlá deštným pralesem s rozmanitou faunou i flórou. Symbolem státu Paraguay je strom lapacho, za zmínku ale také stojí orchideje a toješťovité. Ze zvířat ve volné přírodě můžete vidět například mravenečníky, pumy, lenochody, několik druhů opic, oceloty, kočku pampovou, jaguáry, tapíry, některé druhy jelenů, mazamy červené či vačice. S levnými letenkami do Paraguaye to můžete vidět na vlastní oči.

Levné letenky do Paraguaye

Udělejte si výlet za poznáním a leťte na dovolenou do Paraguaye. Do této destinace se teď prodávají velmi levné letenky s odletem přímo z Prahy, které si lze snadno a rychle objednat online. Levné letenky do Paraguaye z Prahy si tak zařídíte z pohodlí svého domova a na požadovaný termín. Průměrná doba letu je z Prahy do Paraguaye přibližně 30 hodin, ale záleží na konkrétním cíli.

Paraguay

Paraguay je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Paraguaye čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist