letadlo ico Levné letenky do Asuncion

Asunción nebo též celým názvem Nuestra Señora Santa María de la Asunción je hlavní město Paraguaye, státu ležícího ve vnitrozemí Jižní Ameriky. Městem protéká řeka Paraguay, podle které je stát pojmenován, a žije v něm přibližně půl milionu obyvatel. S metropolitní oblastí je to ale až 2,3 milionu lidí. Asunción nepatří do žádného departmentu, jedná se totiž o autonomní oblast. Úředním jazykem je tu stejně jako ve zbytku státu španělština a guaraní a měnou paraguayská guaraní. Levné letenky do Asunciónu teď seženete za nízké ceny a s odletem z Prahy.

Letenky Praha - Asuncion

Silvio Pettirossi International Airport

Zkratka letiště: ASU
Letenky do Paraguaye - Asuncion

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Asunciónu

Mezinárodní letiště Silvio Pettirossi International Airport se nachází 9 kilometrů severovýchodně od centra města. Původně se jmenovalo President Stroessner International Airport, podle bývalém prezidentovi Paraguaye, ale bylo přejmenováno na počest paraguayského pilota. První let se na tomto letišti odehrál už v roce 1937. Letiště v Asunciónu má IATA značení ASU a skládá se z jedné příletové a vzletové dráhy z asfaltu a jednoho terminálu. Každý rok je tu odbaveno přes 750 000 spokojených cestujících. Jedním z nich můžete být i vy, stačí si koupit levné letenky do Asunciónu z Prahy. Do centra Asunciónu se z letiště dostanete snadno autobusovou linkou 30-A nebo taxíkem či si můžete půjčit auto a cestovat sami.

Asuncion
Aktuální kurz: 10000 PYG = 35.05
Asuncion - místní čas: 22:09
Časové pásmo: America/Asuncion (-4 hodin)
Časový posun: -6 hodin

Souřadnice: -25.300659, -57.63591
Vzdálenost z Prahy: 10961 km


Do Asunciónu za turistickými cíli

V centru města se nachází mnoho zajímavých míst, která byste při své dovolené určitě měli navštívit. Patří mezi ně palác Palacio de los López, pantheon Panteón Nacional de los Héroes, budova bývalého koncilu Cabildo, metropolitní katedrála, městské divadlo Teatro Municipal Ignacio A. Pane, hotel Guaraní a chrám Iglesia de la Santísima Trinidad. Z moderních staveb jsou to převážně finanční budovy, mezi kterými vyniká Citiband Tower. Až budete z procházky po památkách unaveni, posaďte se a odpočiňte si v některém z městských parků. Pořiďte si levné letenky do Asunciónu s odletem z Prahy a vyrazte za poznáním do této destinace za nízké ceny.

Levné letenky do Asunciónu

Pokud vás někdy lákalo jet se podívat do Jižní Ameriky, tak teď máte skvělou příležitost. Levné letenky do Asunciónu hlavního města Paraguaye jsou teď k dostání s odletem přímo z Prahy a navíc za naprosto výhodné ceny. Levné letenky do Asunciónu z Prahy si můžete rezervovat z pohodlí svého domova na internetu, nikde nic nemusíte složitě shánět. Průměrná doba letu je z Prahy do Asunciónu asi 30 hodin.


Počasí Asuncion

sluncepolojasno

17°C

Východ slunce: 6:23

Západ: 17:28

Středa

zataženo

15°C

teplota 20°C 11°C

Čtvrtek

slunce

19°C

teplota 24°C 12°C

Pátek

zataženo

21°C

teplota 26°C 15°C

Sobota

zataženo

25°C

teplota 31°C 18°C

Letenka Asuncion

Asuncion se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Asuncion - Paraguay i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Asuncion.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace