letadlo ico Letenky do Palestiny
Palestine

Stát Palestina či zkráceně jen Palestina je částečně uznávaný stát nacházející se na Středním východě. Leží ve vnitrozemí, ale s přístupem k Mrtvému moři, přičemž vyhlášen byl v roce 1988. Ačkoliv zamýšleným hlavním městem byl Jeruzalém, administrativně má tuto úlohu město Ramalláh, ve kterém žije přibližně 30 000 obyvatel. Největším městem státu je potom Gaza. Celková populace Palestiny je 4,2 milionu obyvatel, kteří tu mluví arabsky. Jako měna tu platí egyptská libra, nový izraelský šekel a jordánský dinár. Palestina leží v časovém pásmu +2 hodiny. Nyní do této destinace seženete opravdu levné letenky s odletem přímo z Prahy, tak neváhejte.

Aktuální kurz: 1 JOD = 29.57


Letiště Palestina

G

Podnebí v Palestině

Převážná část Palestiny má středomořské klima, pouze východní část země je výrazně sušší. Léta jsou v Palestině velmi horká a suchá s teplotami kolem 33°C, přičemž nejteplejším měsícem je červenec, a zimy jsou mírné s teplotou přibližně 7°C v lednu. V zemi příliš často neprší a velká část srážek spadne mezi listopadem a březnem – průměrně je to 120 mm. Levné letenky do Palestiny teď seženete s odletem z Prahy a za výhodné ceny.

Do Palestiny za turistickými cíli

Mezi největší turistické cíle Palestiny bezesporu patří město Betlém, kde se měl narodit Ježíš. Nachází se tu Chrám narození páně, který je zařazen mezi památky světového dědictví UNESCO, mléčná jeskyně, kde se rodina ukryla před vražděním neviňátek, Ráchelin hrob a významné židovské město. V Palestině se dále nachází město Jericho, které je považováno za jedno z nejstarších na světě, obchodní velkoměsto Nablus, kulturní a hlavní město Ramalláhmauzoleem Arafat a lvími sochami na centrálním náměstí nebo Hebron, svaté město judaismu a islámské tradice. Stát Palestina toho má opravdu hodně co nabídnout, proto určitě neváhejte a využijte této příležitosti koupit si levné letenky do Palestiny s odletem z Prahy a za nízké ceny.

Levné letenky do Palestiny

Podívejte se do Palestiny za nízké ceny a navíc s odletem z Prahy, nyní je to snadné. Levné letenky do Palestiny jsou k dostání online, rezervovat si je tedy můžete kdykoliv a odkudkoliv. Určitě byste s tím ale neměli otálet, protože levné letenky do Palestiny z Prahy jsou rychle pryč. Průměrná doba letu je z Prahy do Palestiny asi 4 hodiny, ale záleží na konkrétní destinaci.

Palestina

Palestina je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Palestiny čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist