letadlo ico Letenky do Pákistánu
Pakistan

Islámská republika Pákistán je země ležící na jihozápadě Asie na pobřeží Arabského moře. S populací necelých 160 milionů obyvatel, je to šestá nejlidnatější země na světě a celkově druhá nejlidnatější muslimská země. Hlavním městem Pákistánu je Islámábád, ve kterém žijí přibližně 2 miliony lidí, největším městem je ale přístav Karáčí s 24 miliony obyvatel. Úředním jazykem v Pákistánu je angličtina a urdština, měnou je pákistánská rupie. Země leží v časovém pásmu +5 hodin. Levné letenky do Pákistánu teď seženete za nízké ceny a s odletem z Prahy.

Aktuální kurz: 100 PKR = 10.64


Letiště Pákistán

Podnebí v Pákistánu

Země má výrazné kontinentální klima s extrémními výkyvy v teplotách během roku i během dne. Průměrná teplota v létě v nížinách snadno dosahuje přes 40°C, v zimě potom klesá až ke 4°C, výjimečně spadne pod bod mrazu. Od června do září téměř v celém Pákistánu přetrvávají monzunové deště, které jsou prudké povahy a snadno mohou způsobit i záplavy. Levné letenky do Pákistánu z Prahy si tedy objednávejte mimo toto období.

Do Pákistánu za turistickými cíli

Za výše zmíněnými přírodními krásami se v Pákistánu vypravte do národních parků, mezi které patří například Lal Suhanra, Saiful Muluk, Ayub, Toli Pir a Hingol. Krásné památky potom najdete v hlavním městě Islámábádu, kde je pevnost Pharwala z 15. století, pevnost Rawat z 16. století, kapitální park, budova parlamentu a také mešita Faisal. Mnoho zajímavého je ale i v přístavu Karáčí, kde uvidíte maják Manora, moderní mrakodrapy, Nagan Interchange a další. Zapomenout byste neměli ani na návštěvu Láhaurské pevnosti, Šalimarových zahrad, Frere Hall a Mohendžodaro. S levnými letenkami do Pákistánu si můžete užít nejen kulturně vyváženou dovolenou, ale také si užít na pobřeží teplé moře a písečné pláže s turistickými atrakcemi, které nabízejí hotely a turistická střediska.

Do Pákistánu za přírodou

Pákistán má velmi různorodou krajinu, což znamená, že tu naleznete jehličnaté lesy, mangrovové lesy, jalovce, zakrslé rostliny i tamaryšky jako zástupce z řad flóry. Ze zvířat se tu v divoké přírodě můžete setkat s vlky, medvědy, sibiřskými kozorožci, kozou šrouborohou, jeleny, krokodýly, želvami, karakaly, liškami, velbloudy, dikobrazy a dalšími. S levnými letenkami do Pákistánu z Prahy to všechno můžete vidět na vlastní oči a nadýchat se čerstvého vzduchu.

Levné letenky do Pákistánu

Exotické asijské země jsou nyní mnohem dostupnější, prodávají se sem totiž levné letenky s odletem z Prahy. Do Pákistánu se tak můžete podívat za výhodné ceny, přičemž levné letenky do Pákistánu si lze objednat přímo na internetu bez zbytečných starostí. Průměrná doba letu je z Prahy do Pákistánu kolem 9 hodin, které strávíte v pohodlném letadle. Zabookujte si své levné letenky do Pákistánu z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou. Doporučujeme si zjistit aktuální bezpečnostní situaci v zemi.

Pákistán

Pákistán je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Pákistánu čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace