letadlo ico Levné letenky do Islamabad / Rawalpindi

Islámábád je hlavní město Pákistánu, asijského státu ležícího na jihozápadě kontinentu. Město leží na severovýchodě země a společně s městem Rawalpindi tvoří třetí největší metropolitní oblast Pákistánu s populací okolo 4,5 milionu lidí. Samostatné město je domovem asi pro 2,2 milionu obyvatel. Úředním jazykem je tu stejně jako ve zbytku státu urdština a angličtina, měnou je pákistánská rupie. Levné letenky do Islámábádu z Prahy teď seženete za akční ceny.

Letenky Praha - Islamabad / Rawalpindi

Benazir Bhutto International Airport (Islamabad International)

Zkratka letiště: ISB
Letenky do Pákistánu - Islamabad / Rawalpindi

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Islámábádu

Hlavnímu městu Pákistánu slouží mezinárodní letiště New Islamabad International Airport známé také jako Liaquat Ali Khan International Airport. Leží asi 20 kilometrů jihozápadně od Islámábádu a 23 kilometrů stejným směrem od Rawalpindi. Letiště je momentálně stále ve výstavbě, dokončení všech stavebních prací se očekává v roce 2017. IATA značení letiště v Islámábádu je LAK, má dvě asfaltové příletové a vzletové dráhy a jeden terminál, kterým každý rok projde přes 10 milionů pasažérů. S levnými letenkami do Islámábádu tu přistanete také a do centra města se poté snadno dostanete autobusem nebo taxíkem.

Měna Pákistánu: Pákistánská rupie
Islamabad / Rawalpindi - místní čas: 6:57
Časové pásmo: Asia/Karachi (+ 5 hodin)
Časový posun: + 3 hodin

Souřadnice: 33.721481, 73.043289
Vzdálenost z Prahy: 5035 km


Do Islámábádu za turistickými cíli

Město Islámábád nabízí mnoho turistických atrakcí, které můžete během své dovolené navštívit. Mezi ty nejvýznamnější patří mešita Faisal, která je největší v jižní Asii a čtvrtou největší na světě, a pevnosti Pharwala z 15. století a Rawat z 16. století. Projděte se i kapitulním parkem, prohlédněte si budovu parlamentu nebo sekretariátu, nevynechejte monument Chaghi ani monument Star and Crescent či se vydejte do vesnice Saidpur. V Islámábádu je mnoho zajímavých míst, kam se můžete jít podívat, lze tu vidět historii, ale i moderní mrakodrapy. Kupte si levné letenky do Islámábádu z Prahy a vydejte se do této destinace za poznáním už zítra.

Levné letenky do Islámábádu

Udělejte si dovolenou za poznáním, konkrétně do hlavního města Pákistánu Islámábádu. Levné letenky do Islámábádu jsou nyní s odletem z Prahy a za naprosto akční ceny, rozhodně tedy neváhejte. Průměrná doba letu je z Prahy do Islámábádu asi 9 hodin. Levné letenky do Islámábádu z Prahy si rezervujte na internetu z pohodlí svého domova. Nejprve si ale zkontrolujte aktuální bezpečnostní situaci.


Počasí Islamabad / Rawalpindi

zataženo

36°C

Východ slunce: 4:57

Západ: 19:21

Pátek

sluncepolojasno

35°C

teplota 40°C 31°C

Sobota

sluncepolojasno

38°C

teplota 43°C 34°C

Neděle

sluncepolojasnodeštík

39°C

teplota 44°C 35°C

Pondělí

slunce

40°C

teplota 45°C 35°C

Letenka Islamabad / Rawalpindi

Islamabad / Rawalpindi se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Islamabad / Rawalpindi - Pákistán i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Islamabad / Rawalpindi.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace