letadlo ico Levné letenky do Oulu

Oulu je město ležící na severozápadě Finska na pobřeží Baltského zálivu u ústí řeky Oulu do Baltského moře. Jedná se o páté nejlidnatější město Finska a největší město severu státu. Celkem tu žije necelých 200 000 obyvatel. Úředním jazykem je tu finština a švédština, měnou potom euro. A právě teď se do této destinace dají pořídit opravdu levné letenky s odletem z Prahy.

Letenky Praha - Oulu

Oulu Airport

Zkratka letiště: OUL
Letenky do Finska - Oulu

Najdi nejlevnější letenku

Letiště ve městě Oulu

Mezinárodní letiště Oulu s označením OUL se nachází 10 kilometrů jihozápadně od centra města Oulu. Je to druhé nejzaměstnanější letiště ve Finsku po letišti v Helsinkách. Nedávno prošlo Oulu Airport rekonstrukcí a modernizací, během které byla rozšířena i kapacita letiště na 1,5 milionu cestujících ročně. Prozatím tu ale služeb využívá zhruba 960 000 pasažérů za rok. Zaleťte si do města Oulu na dovolenou s levnými letenkami. Dostupnost do města je zajištěna autobusy číslo 8, 9 a 9V. Dále je možnost využít taxíky nebo vypůjčit si auto na letiště.

Aktuální kurz: 1 EUR = 26.02
Oulu - místní čas: 1:34
Časové pásmo: Europe/Helsinki (+ 3 hodin)
Časový posun: + 1 hodin

Souřadnice: 65, 25.5
Vzdálenost z Prahy: 1779 km


Do Oulu za turistickými cíli letecky

Ve městě se nachází velký počet krásných kostelů, jako je například kostel Ylikiiminki, Oulunsalo, Svaté rodiny z Nazaretu, kaple Svatého Lukáše nebo kostel Tuira. Dalšími zajímavostmi je vědecké centrum Tietomaa, park Ainola, který původně sloužil jako botanická zahrada místní univerzitě, centrum Rapids, což je oblast sestávající se z různých ostrůvků uprostřed řeky Oulu, které jsou spojeny s pevninou mosty a zároveň se tu nacházejí fontány, Turkansaari, technické muzeum, nacházející se přímo pod širým nebem, nebo tržní náměstí, kde se mimo jiné nachází i místní knihovna a městské divadlo. Na tyto památky se můžete přijet podívat s levnými letenkami s odletem z Prahy.

Levné letenky do Oulu

Poznejte Finsko s levnými letenkami, které se nyní dají zakoupit do města Oulu. Do oblíbené destinace Oulu si můžete levné letenky rezervovat snadno a rychle na internetu, tak neprošvihněte svou příležitost. Průměrná doba letu do Oulu z Prahy je 4 hodiny, které můžete strávit v pohodlí letadla. Nechte se inspirovat levnými letenkami a stravte dovolenou ve finském městě Oulu.


Počasí Oulu

zataženo

2°C

Východ slunce: 5:49

Západ: 20:47

Středa

slunce

0°C

teplota 2°C -2°C

Čtvrtek

sluncepolojasno

2°C

teplota 5°C -1°C

Pátek

sluncepolojasno

5°C

teplota 7°C 1°C

Sobota

slunce

5°C

teplota 7°C 1°C

Letenka Oulu

Oulu se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Oulu - Finsko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Oulu.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist