letadlo ico Levné letenky do Osaky

Osaka je město nacházející se na jižním pobřeží japonského ostrova Honšú v regionu Kansai. Je to hlavní město stejnojmenné prefektury a také je to třetí největší město ve státě. Centrem Osaky protéká řeka Jodo, která tu ústí do Ósackého zálivu. Ve městě žije přibližně 2,6 milionu obyvatel, s metropolitní oblastí je to až 19 milionů lidí. Úředním jazykem je tu japonština a měnou japonský jen. Kupte si levné letenky do Osaky a leťte do Japonska za zdejší kulturou.

Letenky Praha - Osaka

Kansai International Airport

Zkratka letiště: KIX
Letenky do Japonska - Osaka

Najdi nejlevnější letenku

Osaka International Airport (Itami Airport)

Zkratka letiště: ITM
Letenky do Japonska - Osaka

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Osace

Mezinárodní letiště Kansai International Airport se nachází 38 kilometrů jihozápadně od Ósaky na umělém ostrůvku. Hovorově je toto letiště známé také jako Kankū. Letiště Kansai bylo otevřeno v roce 1994 a jeho IATA značení je KIX. Má dvě asfaltovo-betonové příletové a vzletové dráhy a tři terminály, kterými tu ročně projde přes 19,3 milionu cestujících. Podívejte se na Kansai International Airport i vy, stačí si koupit levné letenky do Ósaky z Prahy. Doprava do města je z Kansai International Airport zajištěna vlakovým a autobusovým spojením, další možností je trajekt.

Osaka
Aktuální kurz: 100 JPY = 14.66
Osaka - místní čas: 12:39
Časové pásmo: Asia/Tokyo (+ 9 hodin)
Časový posun: + 7 hodin

Souřadnice: 34.78244, 135.469315
Vzdálenost z Prahy: 8947 km


Do Ósaky za turistickými cíli

V Ósace je mnoho turistických atrakcí, mezi které patří například Shitennō-ji, což je nejstarší buddhistický chrám v Japonsku, šintoistická svatyně Sumiyoshi taisha, významná památka Umeda Sky Building, čtvrť Dōtonbori, hrad Osaka Castle, který je asi nejznámější památkou Japonska a poté 103 metrů vysoká věž Tsūtenkaku. Odpočinout si můžete v některém z místních parků jako je Nakanoshima, Tennōji, Utsubo nebo Nagai park. Levné letenky do Osaky z Prahy jsou dostupné i pro vás, tak si je včas objednejte.

Levné letenky do Osaky

Leťte za poznáním do Japonska a nevystačte si pouze s Tokyem. S levnými letenkami do Ósaky je to snadné. Levné letenky do Ósaky se prodávají s odletem přímo z Prahy bez starostí. Průměrná doba letu do Ósaky je přibližně 13 hodin a 20 minut. Zabookujte si akční letenky do Osaky co nejdříve, protože jsou velmi rychle prodané. Můžete to udělat i online.


Počasí Osaka

zataženoMrholení

22°C

Východ slunce: 4:45

Západ: 19:14

Pátek

zataženo

23°C

teplota 25°C 21°C

Sobota

zataženoMrholení

24°C

teplota 25°C 23°C

Neděle

zataženoMrholení

25°C

teplota 26°C 24°C

Pondělí

zataženo

25°C

teplota 27°C 23°C

Letenka Osaka

Osaka se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Osaka - Japonsko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Osaky.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace