letadlo ico Letenky do Nové Kaledonie
New Caledonia

Nová Kaledonie je zvláštní zámořské území nacházející se v jihozápadní části Tichého oceánu, které patří Francii. Leží asi 1 200 kilometrů východně od Austrálie a správním střediskem je tu město Nouméa, kde žije přes 100 000 obyvatel. Celková populace Nové Kaledonie čítá přibližně 268 000 lidí. Úředním jazykem je tu francouzština a měnou CFP frank. Časové pásmo Nové Kaledonie je +11 hodin. Kupte si levné letenky do Nové Kaledonie z Prahy a leťte do tohoto tropického ráje už zítra.

Aktuální kurz: 100 XPF = 21.25


Letiště Nová Kaledonie

Podnebí v Nové Kaledonii

Klima Nové Kaledonie je tropické s horkým a vlhkým obdobím od listopadu do března, kdy se teploty pohybují mezi 27°C až 30°C. Chladnější období je potom mezi červnem a srpnem, kdy je tu doba sucha a teploty se pohybují mezi 20°C až 23°C. Tropické klima je silně upevňované oceánskými vlivy a pasáty. Průměrné roční srážky Nové Kaledonie se pohybují kolem 3 000 mm. Levné letenky do Nové Kaledonie z Prahy si objednávejte na období dešťů, kdy je tu teplo.

Do Nové Kaledonie za turistickými cíli

Do Nové Kaledonie lidé jezdí převážně kvůli relaxaci, koupání a písečným plážím, které se nachází všude na pobřeží. Nová Kaledonie je oblíbenou turistickou destinací pro potápěče, dovolenkáře, milovníky turistiky a přírody. V hlavním městě Nouméa najdete katedrálu z konce 19. století a také národní muzeum. Poleťte s levnými letenkami do Nové Kaledonie z Prahy za exotikou a poznáním.

Do Nové Kaledonie za přírodou

Jelikož se zdejší fauna i flóra vyvíjely odděleně od jiných, nachází se tu některé endemické druhy. Na ostrovech jsou typické lesy a hornaté vrcholy. Z rostlin tu najdete endemickou rostlinu Amborella trichopoda či kapradinu Cyathea intermedia. Mezi zvířecí endemické druhy patří nelétavý pták kagu a také zdejší vrána, která je velmi inteligentní a schopná používat primitivní nástroje. Bohatý je tu také podmořský život, na který se můžete podívat díky levným letenkám do Nové Kaledonie.

Levné letenky do Nové Kaledonie

Objevte novou tvář Francie na jejím zámořském území Nová Kaledonie. S levnými letenkami do Nové Kaledonie si užijete opravdovou exotickou dovolenou a to za malé peníze. Poletíte přímo z Prahy, přičemž cesta s levými letenkami do Nové Kaledonie trvá přibližně 27 hodin. Akční letenky do Nové Kaledonie jsou horké zboží, tak si je nezapomeňte objednat co možná nejdříve.

Nová Kaledonie

Nová Kaledonie je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Nové Kaledonie čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist