letadlo ico Levné letenky do Nairobi

Nairobi je hlavní a největší město Keni, přičemž se nachází v centrální části jihu země. V překladu název města znamená „studená voda“, ale známější je Nairobi jako „zelené město na slunci“. Nairobi má celkem 3,1 milionu obyvatel, s metropolitní oblastí je toto číslo dvojnásobné. Měnou je tu stejně jako ve zbytku státu keňský šilink a úředním jazykem je angličtina a svahilština. Nairobi je proslavené svým národním parkem, tak se sem poleťte také podívat s levnými letenkami za výhodnou cenu s odletem z Prahy.

Letenky Praha - Nairobi

Jomo Kenyatta International Airport

Zkratka letiště: NBO
Letenky do Keňy - Nairobi

Najdi nejlevnější letenku

Wilson Airport

Zkratka letiště: WIL
Letenky do Keňy - Nairobi

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Nairobi

Mezinárodní letiště Jomo Kenyatta International Airport je deváté nejzaměstnanější letiště v Africe a nachází se 15 kilometrů jihovýchodně od Nairobi. Pojmenované je podle prvního prezidenta a ministra Keni. Letiště v Nairobi bylo otevřeno v roce 1958 a jeho IATA kód je NBO. Na jedné příletové a vzletové dráze z asfaltu tu přistávají letadla z více než padesáti různých destinací. Pasažéři jsou odbavováni v jednom terminálu a ročně jich tu projde přibližně 5,8 milionu. Jedním ze spokojených cestujících můžete být i vy, když si koupíte levné letenky do Nairobi z Prahy. Po přistání na letišti v Nairobi se do centra města můžete přepravit vlakem, jehož zastávka je před letištěm, autobusem nebo taxíkem.

Nairobi
Měna Keňy: Keňský šilink
Nairobi - místní čas: 19:30
Časové pásmo: Africa/Nairobi (+ 3 hodin)
Časový posun: + 1 hodin

Souřadnice: -1.28333, 36.816669
Vzdálenost z Prahy: 6098 km


Do Nairobi za turistickými cíli

Největší turistickou atrakcí tohoto města je bezesporu národní park Nairobi, který je nejstarším národním parkem v zemi. Vyhlášen byl už v roce 1946 a nachází se asi 7 kilometrů jižně od centra Nairobi. Ve městě se poté můžete podívat na nairobskou radnici a budovu parlamentu, na mezinárodní konferenční centrum Kenyatta či do nairobského národního muzea, národního divadla nebo muzea moderního umění. Odpočinout si můžete v parku Memorial Park Garden nebo v místním Arboretu. Nairobské mrakodrapy jsou vidět i z okraje města, tak si udělejte také vycházku do okolí a užijte si tento pohled. Levné letenky do Nairobi jsou nyní s odletem z Prahy a navíc za akční ceny.

Levné letenky do Nairobi

Chcete se podívat za nízké ceny do Afriky? Tak neváhejte a kupte si levné letenky do Nairobi, které jsou za opravdu akční ceny. Levné letenky do Nairobi jsou s odletem z Prahy, přičemž cesta trvá přibližně 11 hodin. Pokud vás tato nabídka zaujala, tak si levné letenky do Nairobi z Prahy objednejte co nejdříve, protože jsou velmi žádané. Lze to udělat snadno a rychle na internetu.


Počasí Nairobi

slunceMrholení

18°C

Východ slunce: 6:28

Západ: 18:31

Pátek

zataženoMrholení

20°C

teplota 24°C 17°C

Sobota

sluncepolojasnoMrholení

20°C

teplota 24°C 17°C

Neděle

zataženoMrholení

21°C

teplota 24°C 17°C

Pondělí

sluncepolojasnoMrholení

21°C

teplota 27°C 16°C

Úterý

zataženodeštík

22°C

teplota 24°C 20°C

Letenka Nairobi

Nairobi se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Nairobi - Keňa i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Nairobi.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace