letadlo ico Letenky do Keňy
Kenya

Keňa či Keňská republika je stát nacházející se na východě Afriky na pobřeží Indického oceánu. Jméno má stát podle nejvyšší hory Mount Kenya, ležící v centrální části země. Keňa má 45 milionů obyvatel, z nichž 3 miliony obývají hlavní město státu Nairobi. Úředním jazykem státu je svahilština a angličtina, mluví se tu ale také arabsky. Měnou je keňský šilink. Keňa se nachází v časovém pásmu +3 hodiny. Levné letenky do této destinace teď seženete s odletem z Prahy a za výhodné ceny online.

Aktuální kurz: 100 KES = 19.9


Letiště Keňa

Podnebí v Keni

Klima v Keni je převážně tropické a monzunové. Panují tu velké rozdíly mezi teplotami během dne, kdy dosahují i 30°C, a nocí, kdy spadnou ke 12°C. Průměrné roční teploty se ale příliš nemění a denní teploty se tak pohybují kolem 28°C. Během března až května a poté mezi listopadem a prosincem spadne v Keni nejvíce deště z přibližně 1 000 mm srážek. Levné letenky do Keni z Prahy si kupujte na nejteplejší měsíce leden a únor.

Do Keni za turistickými cíli

Keňa je oblíbenou turistickou destinací především pro svou přírodu, kde kromě zvířat uvidíte vodopády a jezera. Vyrazte se také podívat například do národního parku Nairobi, národního parku Mount Kenya, národní rezervace Rahole nebo národního parku Aberdare. V hlavním městě Keni Nairobi poté najdete zajímavou radnici, budovu parlamentu a mezinárodní konferenční centrum Kenyatta. Na pobřeží Keni se nachází mnoho písečných pláží, vykoupat se tu můžete v čistém oceánu. Dovolenková střediska poté nabízí atrakce jako je potápění, rybolov, surfování či šnorchlování. Neváhejte a zabookujte si levné letenky do Keni z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou.

Do Keni za přírodou

Keňa je známá svými mnohými přírodními rezervacemi a národními parky, kde se můžete podívat na opravdové safari. Když si koupíte levné letenky do Keni z Prahy, můžete se tu setkat například se slonem africkým, kočkodanem husarským, paviány, gepardem, leopardem, servalem, hyenou, zebrami, žirafami, hrochy, gazelami, buvoly a dalšími zvířaty.

Levné letenky do Keni

Dopřejte si luxusní dovolenou v Africe, s levnými letenkami do Keni na ni máte. Levné letenky do Keni si snadno a rychle můžete rezervovat online, není to nic těžkého. Letenky jsou za opravdu výhodné ceny a navíc s odletem z Prahy, přičemž doba letu z Prahy do Keni je přibližně 11 hodin. Pokud vás tato nabídka zaujala, tak neváhejte a objednejte si levné letenky do Keni z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou.

Keňa

Keňa je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Keňy čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace