letadlo ico Letenky do Keňy
Kenya


Nairobi z Prahy za 14890 Kč - letenky do Keni z Vídně za 9390 Kč
Nairobi z Prahy za 14890 Kč - letenky do Keni z Vídně za 9390 Kč

5. 11.  |Z Prahy i Vídně můžete využít super akce na letenky do Keni, kde můžete zažít to nejlepší safari na světě. Keňa je vyhlášená svou zvířecí říší. Tak jako tady nebudete pozorovat divoká zvířata ve ... Podrobnosti


Další akční letenkyKeňa či Keňská republika je stát nacházející se na východě Afriky na pobřeží Indického oceánu. Jméno má stát podle nejvyšší hory Mount Kenya, ležící v centrální části země. Keňa má 45 milionů obyvatel, z nichž 3 miliony obývají hlavní město státu Nairobi. Úředním jazykem státu je svahilština a angličtina, mluví se tu ale také arabsky. Měnou je keňský šilink. Keňa se nachází v časovém pásmu +3 hodiny. Levné letenky do této destinace teď seženete s odletem z Prahy a za výhodné ceny online.

Aktuální kurz: 100 KES = 22.73


Letiště Keňa

Podnebí v Keni

Klima v Keni je převážně tropické a monzunové. Panují tu velké rozdíly mezi teplotami během dne, kdy dosahují i 30°C, a nocí, kdy spadnou ke 12°C. Průměrné roční teploty se ale příliš nemění a denní teploty se tak pohybují kolem 28°C. Během března až května a poté mezi listopadem a prosincem spadne v Keni nejvíce deště z přibližně 1 000 mm srážek. Levné letenky do Keni z Prahy si kupujte na nejteplejší měsíce leden a únor.

Do Keni za turistickými cíli

Keňa je oblíbenou turistickou destinací především pro svou přírodu, kde kromě zvířat uvidíte vodopády a jezera. Vyrazte se také podívat například do národního parku Nairobi, národního parku Mount Kenya, národní rezervace Rahole nebo národního parku Aberdare. V hlavním městě Keni Nairobi poté najdete zajímavou radnici, budovu parlamentu a mezinárodní konferenční centrum Kenyatta. Na pobřeží Keni se nachází mnoho písečných pláží, vykoupat se tu můžete v čistém oceánu. Dovolenková střediska poté nabízí atrakce jako je potápění, rybolov, surfování či šnorchlování. Neváhejte a zabookujte si levné letenky do Keni z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou.

Do Keni za přírodou

Keňa je známá svými mnohými přírodními rezervacemi a národními parky, kde se můžete podívat na opravdové safari. Když si koupíte levné letenky do Keni z Prahy, můžete se tu setkat například se slonem africkým, kočkodanem husarským, paviány, gepardem, leopardem, servalem, hyenou, zebrami, žirafami, hrochy, gazelami, buvoly a dalšími zvířaty.

Levné letenky do Keni

Dopřejte si luxusní dovolenou v Africe, s levnými letenkami do Keni na ni máte. Levné letenky do Keni si snadno a rychle můžete rezervovat online, není to nic těžkého. Letenky jsou za opravdu výhodné ceny a navíc s odletem z Prahy, přičemž doba letu z Prahy do Keni je přibližně 11 hodin. Pokud vás tato nabídka zaujala, tak neváhejte a objednejte si levné letenky do Keni z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou.

Keňa

Keňa je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Keňy čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist