letadlo ico Letenky do na Barbados
Barbados

Barbados je ostrovní království, ležící v západní části severního Atlantiku v Malých Antilách. Zároveň se jedná o nejvýchodněji položený ostrov Karibiku. Barbados je tvořen jedním ostrovem, na kterém tedy leží i hlavní město Bridgetown. V něm žije přibližně 110 000 obyvatel z celkového počtu 277 000 všech lidí na ostrově. Úředním jazykem Barbadosu je angličtina a měnou je barbadoský dolar. Hlavou Barbadosu je královna Alžběta II., která je tu zastoupená generálním guvernérem Elliottem Belgrave (2015). Časové pásmo Barbadosu je -4 hodiny. Rezervujte si své levné letenky na Barbados z Prahy už teď.

Měna na Barbados: Barbadoský dolar


Letiště Barbados

Podnebí na Barbadosu

Klima na Barbadosu se skládá ze dvou období. První období je mokré a trvá od června do listopadu, druhé je období sucha, které se tu vyskytuje od prosince do května. Roční srážky se pohybují mezi 1 000 a 2 300 mm deště. Průměrné teploty během období sucha jsou v rozmezí 21°C až 31°C, přičemž období dešťů se vyznačuje podobnými teplotami mezi 23°C až 31°C. Levné letenky na Barbados se vyplatí kupovat na dobu sucha, kdy je tu teplo a neprší.

Na Barbados za turistickými cíli

Kromě přírodní rezervace je hlavním turistickým cílem hlavní město Bridgetown, které je zapsané na seznamu světového dědictví UNESCO. Zde najdete památky jako je židovská synagoga, katedrálu svatého Michaela nebo kostel svatého Patrika, fontánu Montefiore či barbadoské muzeum. Kromě oblíbených letovisek, zkuste také některé pláže na Barbadosu. Mezi nejznámější patří například Bathsheba, Hastings nebo pláže města Speightstown. Na Barbadosu si snadno odpočinete od každodenního shonu, tak si kupte levné letenky na Barbados, dokud jsou za výhodné ceny.

Na Barbados za přírodou

Pokud se chcete setkat s místní faunou a flórou, určitě byste měli zamířit do rezervace Barbados Wildlife. Ta obsahuje převážně mahagonový les, kde se můžete setkat především s opicemi Green Monkeys. Kromě nich se tu pohybují jeleni, hlodavci aguti, plameňáci, pávi, ještěři a barevní papoušci. Udělejte si výlet do této přírodní rezervace a poznejte pravý Barbados s levnými letenkami z Prahy.

Levné letenky na Barbados

Dopřejte si luxusní dovolenou na Barbadosu, do této destinace se teď prodávají letenky za akční ceny. Levné letenky na Barbados seženete snadno a rychle na internetu, určitě si je zamluvte co nejdříve, protože jsou hned pryč. Levné letenky na Barbados jsou s odletem z Prahy. Průměrná doba letu z Prahy na Barbados je 12 hodin, které strávíte v pohodlném letadle.

Barbados

Barbados je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do na Barbados čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace