letadlo ico Levné letenky do Bridgetownu

Bridgetown je hlavní a největší město ostrovního království Barbados a nachází se na jeho jihozápadním pobřeží. Dříve se Bridgetown jmenoval Město svatého Michaela, podle farnosti, ve které leží. V Bridgetownu žije 110 000 obyvatel, kteří mluví angličtinou jako úředním jazykem. Měnou je tu barbadoský dolar. Přijeďte se do této oblíbené turistické destinace podívat, s levnými letenkami nebudete litovat.

Letenky Praha - Bridgetown

Grantley Adams International Airport

Zkratka letiště: BGI
Letenky do na Barbados - Bridgetown

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Bridgetownu

Mezinárodní letiště Grantley Adams International Airport se nachází 13 kilometrů východně od centra Bridgetownu. Dříve se nazývalo Seawell Airport, než bylo v roce 1976 přejmenováno na počest prvního premiéra Barbadosu. Grantley Adams International Airport bylo otevřeno v roce 1939, nese označení BGI a jedná se o jedno z nejzaměstnanějších letišť v Karibské oblasti. Má jednu asfaltovou vzletovou dráhu a jednu budovu terminálu, kudy každý rok projdou necelé 2 miliony pasažérů. Po přistání s levnými letenkami z Prahy na Grantley Adams International Airport se do města dostanete několika autobusovými linkami.

Bridgetown
Aktuální kurz: 1 BBD = 10.73
Bridgetown - místní čas: 20:45
Časové pásmo: America/Barbados (-4 hodin)
Časový posun: -5 hodin

Souřadnice: 13.1, -59.616669
Vzdálenost z Prahy: 7759 km


Do Bridgetownu za turistickými cíli

V roce 2011 bylo město Bridgetown zapsáno na seznam světového dědictví UNESCO. Ve městě můžete vidět například sochu kapitána Nelsona, fontánu Montefiore, katedrálu svatého Michaela se všemi svatými anděly, římsko-katolickou katedrálu svatého Patrika, židovskou synagogu nebo barbadoské muzeum. Za přírodou můžete jít do Královnina parku, zahrad Cheapside nebo se jít třeba vykoupat na pláž Carlisle Bay Beach. V Bridgetownu je hodně míst, kam se můžete jít podívat, nudit se tu určitě nebudete. Tak si zakupte levné letenky z Prahy do Bridgetownu ještě dnes.

Levné letenky do Bridgetownu

Vydejte se na skvělou dovolenou na exotický ostrov Barbados! S levnými letenkami z Prahy do barbadoského města Bridgetown si to můžete dopřát klidně hned dnes. Levné letenky do Bridgetownu z Prahy se dají zabookovat online kdykoliv, nyní jsou ale za pakatel. Průměrná doba letu do této destinace je 12 hodin. Nenechte si tuto příležitost ujít.


Počasí Bridgetown

zataženo

19°C

Východ slunce: 18:03

Západ: 6:52

Úterý

sluncepolojasnodeštík

19°C

teplota 22°C 18°C

Středa

zataženoMrholení

21°C

teplota 22°C 19°C

Čtvrtek

sluncepolojasnodeštík

20°C

teplota 22°C 18°C

Pátek

sluncepolojasno

20°C

teplota 22°C 17°C

Letenka Bridgetown

Bridgetown se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Bridgetown - Barbados i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Bridgetownu.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist