letadlo ico Levné letenky do Bombaje

Bombaj nebo také Mumbai je hlavní město indického státu Maháráštra, přičemž se nachází na západním pobřeží u Arabského moře. Bombaj je nejlidnatější město v Indii a zároveň má devátou nejlidnatější aglomeraci na světě. V roce 2009 se Mumbai stala alfa světovým městem. V centru žije neuvěřitelných 12,4 milionu obyvatel – metropolitní area je odhadována na 20 milionu lidí. Úředním jazykem tohoto přírodního přístavu je angličtina a hindština. Jako měna tu platí indická rupie. Do Bombaje se letenky prodávají levně, tak to nepropásněte.

Letenky Praha - Bombaj/Mumbai

Chatrapati Shivaji International Airport

Zkratka letiště: BOM
Letenky do Indie - Bombaj/Mumbai

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Mumbaji

Mezinárodní letiště Chhatrapati Shivaji International Airport se nachází 15 kilometrů severně od Bombaje a je pojmenováno po císaři Chhatrapati Shivaji ze 17. století. Letiště bylo otevřeno v roce 1942 a nese označení BOM. Je to druhé nejvytíženější letiště v zemi a čtyřicáté sedmé na světě v osobní přepravě. Chhatrapati Shivaji International Airport má dvě asfaltové přistávací dráhy a dva terminály, kde je ročně odbaveno 37,6 milionu pasažérů. Po přistání s levnými letenkami s odletem z Prahy do Bombaje se do města dostanete linkami metra, autobusem nebo taxíkem. Možností je tedy hodně.

Bombaj/Mumbai
Aktuální kurz: 100 INR = 28.47
Bombaj/Mumbai - místní čas: 2:31
Časové pásmo: Asia/Calcutta (+ 5 hodin)
Časový posun: + 4 hodin

Souřadnice: 18.92926, 72.832962
Vzdálenost z Prahy: 6169 km


Do Bombaje za turistickými cíli

Z památek stojí v Bombaji za vidění například Chhatrapati Shivaji Terminus, což je historická vlaková stanice, která je zapsaná na seznamu UNESCO, dále pěti-hvězdičkový hotel The Taj Mahal Palace Hotel, most Bandra–Worli Sea Link či Brána Indie, což je pomník, který byl v Bombaji postaven během nadvlády Anglie. Pokud byste rádi viděli nějakou přírodu, jeďte se podívat do národního parku Sanjay Gandhi National Park, kde se nacházejí také jeskynní komplex Kanheri. Do Bombaje se teď letenky prodávají opravdu levně, tak využijte této příležitosti a rezervujte si je.

Levné letenky do Bombaje

Poleťte na exotickou dovolenou do indické Bombaje s levnými letenkami z Prahy. Do Bombaje letenky teď pořídíte za opravdu lidové ceny, tak neváhejte s jejich rezervací. Průměrná doba letu do Bombaje je 10 hodin a 15 minut, které můžete strávit v pohodlném letadle. Levné letenky z Prahy do Bombaje rychle mizí, tak si je včas rezervujte.


Letenka Bombaj/Mumbai

Bombaj/Mumbai se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Bombaj/Mumbai - Indie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Bombaje.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace