letadlo ico Levné letenky z Prahy na Chatrapati Shivaji International Airport
v Bombaj/Mumbai - Indie

Chhatrapati Shivaji International Airport, dříve známé jako Sahar International Airport, je mezinárodní letiště, které se nachází 15 kilometrů severně od Bombaje. Jedná se o druhé nejrušnější letiště pro osobní přepravu v Indii a jedno z nejvytíženějších na světě. Mezinárodní letiště Čhatrapatího Šivádžího bylo otevřeno v roce 1942 a jeho IATA značení BOM najdete jistě napsané i na své letence. Skládá se ze dvou příletových a vzletových asfaltových ranvejí, na kterých dosedají letadla z domácích i zahraničních destinací. Přes 41,6 milionu pasažérů je na Chhatrapati Shivaji odbavováno ve dvou terminálech, kdy terminál 1 slouží domácím pasažérům a terminál 2, budete mít napsaný na letence, pokud poletíte do této destinace. Zarezervujte si levné letenky na letiště Čhatrapatí Šivádžího v Bombaji z Prahy, dokud jsou za akční ceny.

Chatrapati Shivaji International Airport - BOM

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do Indie - Bombaj/Mumbai
Zkratka letiště Chatrapati Shivaji International Airport v Bombaj/Mumbai - India je: BOM

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> BOM
Jednosměrná letenka

BOM -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do centra Bombaje z letiště Chhatrapati Shivaji International Airport

Mezinárodní letiště Čhatrapatí Šivádžího je s Bombají spojeno železničním a autobusovým systémem. Jet lze také metrem a to linkou číslo 1 a 3, které vás dovezou přímo do centra města. Pokud se vám ale nechce čekat na spoj, určitě si stopněte taxíka, který vás odveze, kam budete chtít a kdykoliv budete chtít. Na letišti Chhatrapati Shivaji International Airport najdete také autopůjčovny. Rezervujte si levné letenky na Chhatrapati Shivaji International Airport v Bombaji z Prahy a užijte si dovolenou v Indii za malé peníze.

Aktuální kurz: 100 INR = 29.05
Bombaj/Mumbai - místní čas: 8:44
Časové pásmo: Asia/Calcutta (+ 5 hodin)
Časový posun: + 3 hodin

Souřadnice: 19.08869, 72.86792


Levné letenky na letiště Chhatrapati Shivaji v Bombaji

Exotickou dovolenou do daleké Bombaje (Mumbai) si nyní můžete dopřát lacino, když si objednáte levné letenky na letiště Chhatrapati Shivaji International Airport. Levné letenky na mezinárodní letiště Čhatrapatího Šivádžího v Bombaji si lze zabookovat online, aniž byste někam pro ně museli, a to přímo s odletem z Prahy. Průměrná doba letu je z Prahy na letiště Chhatrapati Shivaji International Airport přibližně 10 hodin, které strávíte v pohodlném letadle.


Levná letenka z Prahy na Chatrapati Shivaji International Airport
Bombaj/Mumbai - Indie

Letiště Chatrapati Shivaji International Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Bombaj/Mumbai - Indie, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Chatrapati Shivaji International Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist