letadlo ico Levné letenky do Mississippi
USA Amerika

Mississippi je stát, nacházející se na jihu USA při pobřeží Mexického zálivu. Západní hranice státu je tvořena řekou Mississippi, podle které je stát také pojmenován. Stát Mississippi je celkově třicátý druhý nejrozsáhlejší a třicátý první nejlidnatější ve Spojených státech. Hlavním městem Mississippi je Jackson, ve kterém žije přes 173 000 obyvatel. Celková populace státu je 2,9 milionu lidí. Úředním jazykem je tu angličtina a měnou americký dolar. Časové pásmo Mississippi je -6 hodin. Kupte si levné letenky do Mississippi z Prahy ještě dnes.

Letenky Mississippi

Podnebí v Mississippi

Klima v Mississippi je vlhké subtropické, s dlouhými léty a krátkými mírnými zimami. V červenci teploty stoupají běžně k 27°C a v lednu se pohybují kolem 9°C. Teploty mohou být samozřejmě extrémnější a především směrem od jihu k severu se jejich hodnoty snižují. Během pozdního léta a podzimu tu hrozí hurikány. Srážky státu Mississippi se pohybují kolem 1500 mm za rok. Levné letenky do Mississippi z Prahy si pořizujte na letní měsíce.

Aktuální kurz: 1 USD = 23.27


Do Mississippi za turistickými cíli

Stát Mississippi toho má opravdu hodně co nabídnout, tak neváhejte a využijte jeho možností. Poleťte se podívat například do hlavního města Jacksonu na starý a nový státní kapitol, budovu Lamar Life nebo například Mississippi Governor´s Mansion. Mezi turistické atrakce Mississippi patří určitě místo narození Elvise Presleyho, bitevní pole Tupelo National Battlefield, historické místo Rowan Oak, Eudora Welty House a další. Kromě toho se můžete na pobřeží státu vykoupat v teplém moři a užít si písečné pláže. V Mississippi si každý přijde na své, tak neváhejte a kupte si levné letenky do této destinace.

Do Mississippi za přírodou

Příroda státu Mississippi přímo láká k vycházkám a především rybaření. V mnoha národních a státních parcích a rezervacích můžete chytat ryby, jezdit na lodích po jezerech nebo kempovat. Přičemž v této přírodě se můžete setkat osobně s jeleny, liškami, kojoty, veverkami, pásovci, divokými prasaty, divokými kočkami, černým medvědem a dalšími. Poslechněte volání přírody a leťte s levnými letenkami do Mississippi z Prahy.

Levné letenky do Mississippi

Zaleťte si za poznáním za velkou louži do amerického státu Mississippi, letenky sem vás nyní vyjdou na opravdu málo. Levné letenky do státu Mississippi jsou s odletem přímo z Prahy a objednávat si je můžete online. Není to nic těžkého a zvládne to každý. Určitě si ale akční letenky do Mississippi z Prahy objednávejte co nejdříve, protože jsou velmi rychle vyprodané. Průměrná doba letu do Mississippi z Prahy je 16 hodin, ale záleží na cílové destinaci.

Letenka Mississippi

Mississippi a jak se tam dostat lacino? Levnou letenku Praha - Mississippi snadno zabookujete právě zde.
Letenka do Mississippi vám udělá radost ještě dnes.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace