letadlo ico Levné letenky do Jacksonu

Jackson je hlavní a největší město amerického státu Mississippi, který se nachází na jihovýchodě USA. Město najdete v centrální části v okresech Hinds County, Madison County, Rankin County, na řece Pearl. Jackson je pojmenován po Andrew Jacksonovi, který se zúčastnil války o New Orleans v roce 1812 a poté se stal americkým prezidentem. V centru města Jackson žije přes 170 000 obyvatel, s metropolitní oblastí je celková populace 576 000 lidí. Nejvíce se tu mluví anglicky a oficiální měnou je americký dolar. Levné letenky do Jacksonu z Prahy teď pořídíte za výhodné ceny.

Letenky Praha - Jackson v Mississippi

Hawkins Field

Zkratka letiště: HKS
Letenky do USA - Jackson v Mississippi

Najdi nejlevnější letenku

Jackson-Evers International Airport

Zkratka letiště: JAN
Letenky do USA - Jackson v Mississippi

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Jacksonu

Jackson–Medgar Wiley Evers International Airport je mezinárodní letiště, které má IATA značení JAN a slouží převážně 9 kilometrů východně vzdálenému Jacksonu. Pojmenované je podle Medgara Everse a otevřeno bylo už v roce 1963. Letiště v Jacksonu má dvě příletové a vzletové dráhy z asfaltu a také jeden terminál, kde je každý rok obslouženo necelých 1,5 milionu cestujících. Jedním z nich můžete být i vy, když si koupíte levné letenky do Jacksonu z Prahy, když jsou teď navíc za akční ceny. Doprava do města je z letiště v Jacksonu zajištěna formou autobusových linek, taxíky a půjčovnami aut.

Aktuální kurz: 1 USD = 22.9
Jackson v Mississippi - místní čas: 8:03
Časové pásmo: America/Chicago (-5 hodin)
Časový posun: -7 hodin

Souřadnice: 32.298759, -90.184807
Vzdálenost z Prahy: 8245 km


Do Jacksonu za turistickými cíli

V Jacksonu se najde pro každého něco. Pokud chcete například vidět zdejší divadelní scénu, zamiřte do divadla Alamo, za uměním do městské umělecké galerie, nebo máte-li raději muzea, tak zkuste mississippské muzeum přírodních věd nebo Manship House muzeum. Z historických památek zase stojí za vidění mississippský státní kapitol postavený v roce 1901, hřbitov Greenwood Cemetery, Oak House muzeum, rezidence Mississippi Governor´s Mansion, Mississippi supreme court, radnice a starý státní kapitol. Pro milovníky přírody a zvířat se vyplatí koupit levné letenky do Jacksonu proto, aby mohli vidět zdejší zoo, LeFleur´s Bluff State Park a Grove Park.

Levné letenky do Jacksonu

Zamiřte do USA a užijte si svou dovolenou. Stačí si pořídit velmi levné letenky do Jacksonu, které jsou s odletem z Prahy. Průměrná doba letu je z Prahy do Jacksonu asi 16 hodin. Levné letenky do Jacksonu z Prahy si objednávejte online ještě dnes, dokud nějaké jsou, a to přímo z pohodlí vašeho domova. Je to snadné, rezervovat levné letenky do Jacksonu zvládne každý.


Počasí Jackson v Mississippi

slunce

12°C

Východ slunce: 8:13

Západ: 20:16

Úterý

slunce

14°C

teplota 23°C 7°C

Středa

sluncepolojasno

13°C

teplota 21°C 7°C

Čtvrtek

sluncepolojasno

10°C

teplota 17°C 4°C

Pátek

sluncepolojasno

12°C

teplota 19°C 5°C

Sobota

zataženo

9°C

teplota 10°C 8°C

Letenka Jackson v Mississippi

Jackson v Mississippi se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Jackson v Mississippi - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Jacksonu.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace