letadlo ico Levné letenky do Mandalay

Mandalaj je druhé největší barmské město a nachází se ve stejnojmenném regionu na východním břehu řeky Irrawaddy. Jedná se o poslední královské hlavní město Barmy. Mandalaj leží v centrální části Barmy a je domovem pro celkem 1,2 milionu obyvatel. Úředním jazykem je tu stejně jako ve zbytku státu barmština a měnou myanmarský kyat. Levné letenky do Mandalaj z Prahy si objednávejte online z pohodlí svého domova – snadno a rychle.

Letenky Praha - Mandalay

Mandalay International Airport

Zkratka letiště: MDL
Letenky do Barmy - Mandalay

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Mandalaj

Mezinárodní letiště Mandalay International Airport má IATA značení MDL a nachází se asi 35 kilometrů jižně od Mandalaj. Jedná se o jedno z pouhých tří mezinárodních letišť v Barmě. Dokončeno bylo v roce 1999 a dodnes je to největší a nejmodernější letiště v zemi. Má sice pouze jednu přistávací a vzletovou dráhu z betonu, ale ta je nejdelší v celé jihovýchodní Asii. Ačkoliv letiště v Mandalaj by zvládlo obsloužit přes 3 miliony cestujících, každoročně jich tu projde pouze necelých 600 000. Doprava do města je z letiště Mandalaj zajištěna formou autobusových linek, taxíků a také autpůjčoven. Užijte si dovolenou v Barmě a kupte si levné letenky do Mandalaj z Prahy, dokud nějaké jsou.

Aktuální kurz: 100 MMK = 1.52
Mandalay - místní čas: 3:00
Časové pásmo: Asia/Rangoon (+ 6 hodin)
Časový posun: + 5 hodin

Souřadnice: 21.97473, 96.083588
Vzdálenost z Prahy: 7570 km


Do Mandalaj za turistickými cíli

Až budete v Mandalaj, určitě se dojděte podívat na klášter Atumashi, jehož původní podoba byla zničena v roce 1890, ale přesto se jedná o jednu z nejdůležitějších památek. Dále je tu pagoda Buddha´s Replica Tooth Relic, která se nachází na kopci Maha Dhammayanthi Hill, pagoda Kuthodaw s přibližně 729 dalšími stúpami, chrám Mahamuni Buddha Temple, Mandalaj Hill a Mandalajský palác. Za charakteristickými zvířaty Barmy se můžete podívat do místní zoologické zahrady Yadanabon. Všechno tohle můžete vidět na vlastní oči, když si včas rezervujete levné letenky do Mandalaj, které jsou navíc s odletem přímo z Prahy a to za výhodné ceny.

Levné letenky do Mandalaj

Zaleťte si za poznáním do Barmy a užijte si tu pravou dovolenou v této exotické destinaci. Je to snadné, stačí si koupit levné letenky do Mandalaj, které jsou nyní k dostání za opravdu výhodné ceny a to s odletem přímo z Prahy. Průměrná doba letu je z Prahy do Mandalaj asi 17,5 hodiny. Zabookujte si levné letenky do Mandalaj z Prahy ještě dnes, lze to udělat i online z pohodlí vašeho domova.


Počasí Mandalay

slunce

21°C

Východ slunce: 6:36

Západ: 17:24

Pondělí

slunce

21°C

teplota 24°C 18°C

Úterý

slunce

21°C

teplota 24°C 18°C

Středa

slunce

21°C

teplota 24°C 18°C

Čtvrtek

slunce

21°C

teplota 24°C 19°C

Letenka Mandalay

Mandalay se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Mandalay - Barma i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Mandalay.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist