letadlo ico Letenky do Barmy
Burma

Barma nebo též Myanmar je země nacházející se na jihovýchodě Asie na pobřeží Bengálského zálivu a Andamanského moře. Barma leží také na západní straně poloostrova Zadní Indie. Ve státě žije přes 51,4 milionu obyvatel, z toho přibližně 1 milion žije v hlavním městě Neipyijto. Úředním jazykem Barmy je barmština a další etnické jazyky. Měnou je myanmarský kyat. Časové pásmo Barmy je +6,5 hodiny. Kupte si levné letenky do Barmy s odletem z Prahy ještě dnes a nebudete litovat.

Měna Barmy: Myanmarský kyat


Letiště Barma

Podnebí v Barmě

Většina Barmy se nachází mezi obratníkem Raka a rovníkem – počasí během roku je tu skoro stejné. V monzunové oblasti Barmy se střídají sušší a chladnější období s horkými a deštivějšími údobími. Během nich může napršet až kolem 5 000 mm za rok. V severních oblastech Barmy je chladnější klima, kdy se průměrné teploty během roku pohybují kolem 21°C. Na jihu teploty příliš často neklesají pod 30°C. Levné letenky do Barmy si objednávejte spíše od prosince od dubna, kdy tu skoro neprší.

Do Barmy za turistickými cíli

V Barmě stojí mnoho míst za návštěvu – mezi ně rozhodně patří Šweitigoumská pagoda, přezdívaná též Zlatá pagoda, která se nachází ve městě Yangon, Buddhistický chrám Mahamunipagoda Kuthodaw, nacházející se v Mandalay, buddhistický chrám Dhammayangyi vytvořený ve 12. století, chrám Sulamani, chrám Htilominlo  a mnoho dalších. Památky v Barmě jsou krásně dochované a je jich tu opravdu velký počet. Navštivte je a prohlédněte si je na vlastní oči díky levným letenkám do Barmy s odletem z Prahy.

Za přírodou do Barmy

Přibližně polovina rozlohy Barmy je porostlá lesem. S rostlin se tu nacházejí kokosové palmy, akácie, bambus, týk a další dřeviny. Zvířata jsou převážně z tropického deštného lesa, tudíž se tu můžete setkat s opicemi, jeleny, nosorožci, antilopami, slony, tygry, apod. Zažijte v dobrodružství – s levnými letenkami do Barmy si to můžete dovolit.

Levné letenky do Barmy neboli Myanmaru

Poznejte Barmu a ušetřete za cestu do této země. Akční letenky do Barmy jsou horkým zbožím na trhu, proto dlouho neotálejte s jejich rezervací. Levné letenky do Barmy jsou s odletem z Prahy a zabookovat si je lze snadno a rychle na této stránce online. Průměrná doba letu do Barmy z Prahy závisí na konkrétní destinaci, ale pohybuje se kolem 11,5 hodiny.

Barma

Barma je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Barmy čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace