letadlo ico Levné letenky do Manchesteru

Manchester je hlavním městem amerického státu New Hampshire, který se nachází na severovýchodě USA. Zároveň je jedním ze správních měst okresu Hillsborough County a díky své populaci je to desáté největší město oblasti Nová Anglie. V centru města, kudy protéká řeka Merrimack, žije přes 100 000 obyvatel, s metropolitní oblastí má Manchester přes 400 000 obyvatel. Užívaným jazykem v Manchesteru je angličtina a měnou americký dolar. Levné letenky do Manchesteru z Prahy teď objednáte za nízké ceny, tak neváhejte.

Letenky Praha - Manchester v USA

Manchester-Boston Regional Airport

Zkratka letiště: MHT
Letenky do USA - Manchester v USA

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Manchesteru

Městu Manchester slouží regionální letiště Manchester–Boston Regional Airport, které leží asi 5 kilometrů jižně od centra a jeho IATA značení je MHT. Původně letiště bylo známé jen jako Manchester Airport, ale později byl přidán do názvu Boston, který se nachází 80 kilometrů jižně. Letiště v Manchesteru má dvě asfaltové příletové a vzletové dráhy a také jeden terminál, kudy každý rok projde přes 2,8 milionu spokojených pasažérů. Staňte se jedním z cestujících i vy, stačí si pořídit levné letenky do Manchesteru z Prahy, když jsou nyní za akční ceny. Doprava do města je z letiště v Manchesteru zajištěna formou autobusových linek, kyvadlovou dopravou a taxíky.

Aktuální kurz: 1 USD = 23.38
Manchester v USA - místní čas: 3:27
Časové pásmo: America/New_York (-5 hodin)
Časový posun: -6 hodin

Souřadnice: 42.99564, -71.454788
Vzdálenost z Prahy: 6245 km


Do Manchesteru za turistickými cíli

V Manchesteru je mnoho zajímavých cílů, za kterými se každý rok jezdí velký počet turistů. Patří mezi ně monument španělsko-americké války, monument války, stará centrální požární stanice, domov generála Johna Starka, stará městská knihovna, Weston observatoř v parku Derryfield, Lincolnova socha před místní střední školou, historický Palace Theatre, muzeum umění Currier Museum of Art a John F. Kennedy Memorial Coliseum. Všechno tohle můžete vidět na vlastní oči, stačí si včas rezervovat levné letenky do Manchesteru z Prahy.

Levné letenky do Manchesteru

Zamiřte na dovolenou za „velkou louži“, USA už na vás čeká. Levné letenky do Manchesteru z Prahy si teď můžete zakoupit za velmi výhodné ceny, takže určitě neváhejte a včas si je zabookujte. Levné letenky do Manchesteru jsou s odletem z Prahy a průměrná doba letu je zhruba 11 hodin. Levné letenky do Manchesteru z Prahy si lze rezervovat online, aniž byste museli někam chodit. Rezervujte i levné letenky do Manchesteru ještě dnes.


Počasí Manchester v USA

zataženodeštík

6°C

Východ slunce: 6:14

Západ: 17:40

Středa

zataženo

11°C

teplota 16°C 5°C

Čtvrtek

zataženo

9°C

teplota 11°C 7°C

Pátek

slunce

6°C

teplota 11°C 0°C

Sobota

zataženo

4°C

teplota 7°C 1°C

Letenka Manchester v USA

Manchester v USA se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Manchester v USA - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Manchesteru.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace