letadlo ico Letenky do Maďarska
Hungary


Budapešť z Prahy - letenky za 1639 Kč, blízký východ za 1060 Kč
Budapešť z Prahy - letenky za 1639 Kč, blízký východ za 1060 Kč

12. 1.  |Ryanair nabízí momentálně parádní letenky z Prahy do Budapeště pod 2 tisíce, což není o tolik vyšší cena než jakou zaplatíte za jízdu vlakem. Budapešť je jedno z nejkrásnějších měst celé ... Podrobnosti


Další akční letenkyMaďarsko nebo také oficiálně Maďarská republika je stát ležící ve vnitrozemí ve střední Evropě. Hranice státu jsou dány Trianonskou smlouvou sepsanou po první světové válce, kdy Maďarsko přišlo o 71% svého dřívějšího území. Hlavním městem státu je Budapešť, kde žije přes 1,7 milionu obyvatel. Úředním jazykem Maďarska je maďarština a měnou forint. Celkový počet obyvatel Maďarska je 9,8 milionu. Časové pásmo je +1 hodina. Kupte si akční letenky do Maďarska dříve, než budou vyprodané.

Aktuální kurz: 100 HUF = 6.04


Letiště Maďarsko

Podnebí v Maďarsku

Klima v Maďarsku je mírné kontinentální s chladnými zimami a horkými léty. Teploty během zimních měsíců se zpravidla pohybují kolem 0°C, ale mohou klesat i pod bod mrazu. Léta jsou suchá s teplotami kolem 28°C. Roční srážky se v Maďarsku pohybují kolem 600 mm, přičemž více prší v západní části státu, než ve východní. Kupujte si levné letenky do Maďarska na letní období.

Do Maďarska za turistickými cíli

Maďarsko je zemí známou především díky svému tokajskému vínu, lázním a národnímu jídlu. Kromě toho tu ale můžete vidět také mnoho zajímavých památek. Například v hlavním městě Budapešti lze navštívit královský palác, baziliku svatého Štěpána, Markétin ostrov nebo Orlí vrch, což je přírodní park nacházející se přímo v centru města. V Maďarsku najdete také největší kalvinistický kostel, který je v Debrecínu, gotický kostel ve městě Miskolc, či katedrálu v Segedínu. V Maďarsku je také krásná příroda, kterou můžete vidět v mnoha národních parcích a rezervacích. Objednejte si levné letenky do Maďarska z Prahy hned teď.

Levné letenky do Maďarska

Láká vás cestování? Tak proč nenavštívit Maďarsko, kam se nyní prodávají velmi levné letenky s odletem z Prahy? Letenky do Maďarska jsou dostupné pro kohokoliv, stačí si je včas rezervovat online. Průměrná doba letu z Prahy do Maďarska je 1,5 hodiny, ale záleží na konkrétní destinaci. Kupte si levné letenky do Maďarska z Prahy, dokud ještě nějaké jsou.

Maďarsko

Maďarsko je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Maďarska čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace