letadlo ico Levné letenky do Budapešti

Budapešť je hlavní a největší město Maďarska, přičemž leží v regionu Střední Maďarsko na obou březích řeky Dunaj. Zároveň je to administrativní centrum pro Pešťskou župu a díky své rozloze je Budapešť devátým největším městem Evropské unie. Celkový počet obyvatel města je i s metropolitní oblastí 3,3 milionu lidí, z nichž 1,7 milionu bydlí v centru Budapešti. Úředním jazykem je tu maďarština a měnou forint. Budapešť je zapsaná na seznamu světového dědictví UNESCO, tak se přijeďte podívat na její památky, stačí na to levné letenky do Budapešti z Prahy.

Letenky Praha - Budapešť

Budapest Ferihegy International Airport

Zkratka letiště: BUD
Letenky do Maďarska - Budapešť

Najdi nejlevnější letenku
Poslední akční letenky do Budapešti


Budapešť z Prahy - letenky za 1121 Kč + Jordán za 1374 Kč, Řecko 2 tis. a Emiraty za 3 tis.
Budapešť z Prahy - letenky za 1121 Kč + Jordán za 1374 Kč, Řecko 2 tis. a Emiraty za 3 tis.

13. 6.  |Opět je tu parádní akce na letenky z Prahy do Budapešti. Za tuhle cenu už nemá cenu jezdit do Budapešti vlakem nebo autem. Letadlem jste tam za hodinku a jedenáct stovek. Stačí koupit letenku s dostatečným předstihem nebo si vytipovat vhodný ... Podrobnosti


Další akční letenkyLetiště v Budapešti

Mezinárodní letiště Budapest Ferenc Liszt International Airport, dříve známé jako Budapest Ferihegy International Airport, slouží městu Budapešť a jeho IATA kód je BUD. Leží 16 kilometrů jihovýchodně od centra města a pojmenované je na počest maďarského skladatele. Letiště v Budapešti bylo otevřeno v roce 1950 a dnes patří mezi nejrušnější v zemi. Má dvě asfaltovo-betonové příletové a vzletové dráhy a také celkem tři terminály, ve kterých se během roku prostřídá až 10,2 milionu pasažérů z domácích i zahraničních destinací. Ti se poté z letiště v Budapešti do města dostávají snadno autobusy, které navíc jezdí i k lince metra a železniční stanici, nebo taxíkem. Když si koupíte levné letenky do Budapešti z Prahy dnes, budete je mít opravdu lacino.

Budapešť
Aktuální kurz: 100 HUF = 6.15
Budapešť - místní čas: 12:40
Časové pásmo: Europe/Budapest (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 47.503689, 19.06583
Vzdálenost z Prahy: 445 km


Do Budapešti za turistickými cíli

Z památek v Budapešti rozhodně stojí za to vidět velkou basiliku svatého Štěpána, která je zasvěcená prvnímu maďarskému králi, královský palác na kopci Várhegy, citadelu a sochu Gellérta na stejnojmenném vrchu a Matyášův chrám či Rybářskou baštu. Odpočinout si pak můžete v parku na Markétině ostrově uprostřed Dunaje, v přírodní rezervaci Orlí vrch nebo v parku soch. Budapešť je oblíbeným turistickým cílem ale nejen pro své památky, ale také pro známé tokajské víno a čabajky. Vyzkoušejte maďarskou kuchyni během své dovolené za to, co ušetříte, když si objednáte levné letenky do Budapešti s odletem z Prahy.

Levné letenky do Budapešti

Lákala by vás cesta do hlavního města Maďarska, ale obáváte se dlouhé a drahé cesty? Tak teď už nemusíte, protože si snadno a rychle můžete objednat levné letenky do Budapešti. Tyto levné letenky do Budapešti jsou navíc s odletem z Prahy a za výhodné ceny. Zamluvit si je lze online, takže nikam nemusíte, rezervujete si je prostě v pohodlí svého domova. Průměrná doba letu je z Prahy do Budapešti asi 1,5 hodiny.


Počasí Budapešť

zataženo

26°C

Východ slunce: 4:52

Západ: 20:43

Středa

sluncepolojasnodeštík

30°C

teplota 33°C 27°C

Čtvrtek

zataženo

28°C

teplota 30°C 25°C

Pátek

zataženodeštík

18°C

teplota 21°C 16°C

Sobota

sluncepolojasno

26°C

teplota 28°C 22°C

Letenka Budapešť

Budapešť se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Budapešť - Maďarsko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Budapešti.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace