letadlo ico Levné letenky do Budapešti

Budapešť je hlavní a největší město Maďarska, přičemž leží v regionu Střední Maďarsko na obou březích řeky Dunaj. Zároveň je to administrativní centrum pro Pešťskou župu a díky své rozloze je Budapešť devátým největším městem Evropské unie. Celkový počet obyvatel města je i s metropolitní oblastí 3,3 milionu lidí, z nichž 1,7 milionu bydlí v centru Budapešti. Úředním jazykem je tu maďarština a měnou forint. Budapešť je zapsaná na seznamu světového dědictví UNESCO, tak se přijeďte podívat na její památky, stačí na to levné letenky do Budapešti z Prahy.

Letenky Praha - Budapešť

Budapest Ferihegy International Airport

Zkratka letiště: BUD
Letenky do Maďarska - Budapešť

Najdi nejlevnější letenku
Poslední akční letenky do Budapešti


Nejlevnější letenky od 467 Kč do 6000 Kč po Evropě a okolí
Nejlevnější letenky od 467 Kč do 6000 Kč po Evropě a okolí

8. 10.  |Připravili jsme Vám seznam měst v Evropě a blízkém okolí, kam se můžete podívat z Prahy za akční ceny. Místa: Ammán, Amsterdam, Atény, Barcelona, Bari, Basilej, Belfast, Benátky, Milán, Billund, Boloňa, Bordeaux, Bournemouth, ... Podrobnosti


Výprodej letenek z Prahy aneb: Kam se dá doletět za tisícovku?
Výprodej letenek z Prahy aneb: Kam se dá doletět za tisícovku?

4. 9.  |Letenky do Milána můžete mít už za 813 Kč. Další města, kam lze doletět za cenu kolem tisícovky jsou Gothenburg, Londým, Budapešť, Treviso / Benátky, Bordeaux, Bournemouth, Brusel, Eindhoven, Boloňa, Barcelona, Madrid, Pisa, ... Podrobnosti


Další akční letenkyLetiště v Budapešti

Mezinárodní letiště Budapest Ferenc Liszt International Airport, dříve známé jako Budapest Ferihegy International Airport, slouží městu Budapešť a jeho IATA kód je BUD. Leží 16 kilometrů jihovýchodně od centra města a pojmenované je na počest maďarského skladatele. Letiště v Budapešti bylo otevřeno v roce 1950 a dnes patří mezi nejrušnější v zemi. Má dvě asfaltovo-betonové příletové a vzletové dráhy a také celkem tři terminály, ve kterých se během roku prostřídá až 10,2 milionu pasažérů z domácích i zahraničních destinací. Ti se poté z letiště v Budapešti do města dostávají snadno autobusy, které navíc jezdí i k lince metra a železniční stanici, nebo taxíkem. Když si koupíte levné letenky do Budapešti z Prahy dnes, budete je mít opravdu lacino.

Budapešť
Aktuální kurz: 100 HUF = 7.45
Budapešť - místní čas: 6:13
Časové pásmo: Europe/Budapest (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 47.503689, 19.06583
Vzdálenost z Prahy: 445 km


Do Budapešti za turistickými cíli

Z památek v Budapešti rozhodně stojí za to vidět velkou basiliku svatého Štěpána, která je zasvěcená prvnímu maďarskému králi, královský palác na kopci Várhegy, citadelu a sochu Gellérta na stejnojmenném vrchu a Matyášův chrám či Rybářskou baštu. Odpočinout si pak můžete v parku na Markétině ostrově uprostřed Dunaje, v přírodní rezervaci Orlí vrch nebo v parku soch. Budapešť je oblíbeným turistickým cílem ale nejen pro své památky, ale také pro známé tokajské víno a čabajky. Vyzkoušejte maďarskou kuchyni během své dovolené za to, co ušetříte, když si objednáte levné letenky do Budapešti s odletem z Prahy.

Levné letenky do Budapešti

Lákala by vás cesta do hlavního města Maďarska, ale obáváte se dlouhé a drahé cesty? Tak teď už nemusíte, protože si snadno a rychle můžete objednat levné letenky do Budapešti. Tyto levné letenky do Budapešti jsou navíc s odletem z Prahy a za výhodné ceny. Zamluvit si je lze online, takže nikam nemusíte, rezervujete si je prostě v pohodlí svého domova. Průměrná doba letu je z Prahy do Budapešti asi 1,5 hodiny.


Počasí Budapešť

zataženo

15°C

Východ slunce: 7:15

Západ: 17:39

Neděle

zataženodeštík

14°C

teplota 15°C 13°C

Pondělí

zataženo

18°C

teplota 20°C 16°C

Úterý

zataženo

18°C

teplota 20°C 16°C

Středa

slunce

18°C

teplota 20°C 16°C

Letenka Budapešť

Budapešť se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Budapešť - Maďarsko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Budapešti.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist