letadlo ico Levné letenky do Debrecen

Debrecen je druhé největší město Maďarska a hlavní město župy Hajdú-Bihar. Debrecenu se také někdy přezdívá „kalvinistický Řím“. Kromě toho jsou po Debrecenu pojmenované debrecínské párky. Ve městě dnes žije přes 200 000 obyvatel. Jazykem je tu stejně jako ve zbytku státu maďarština a měnou forint. A do Debrecenu se nyní prodávají levné letenky.

Letenky Praha - Debrecen

Debrecen Airport

Zkratka letiště: DEB
Letenky do Maďarska - Debrecen

Najdi nejlevnější letenku

Mezinárodní letiště v Debrecenu

Mezinárodní letiště Debrecen International Airport s označením DEB leží 5 kilometrů jihozápadně od centra Debrecenu. Letiště je neustále modernizováno a počty cestujících stoupají  - v roce 2014 zde bylo odbaveno přes 145 000 pasažérů. Do Debrecenu se lze z letiště dostat taxíkem, vypůjčeným autem nebo kyvadlovou dopravou, která funguje mezi letištěm a vlakovým nádražím. Popřípadě je možné jet k některým hotelům v centru, ve kterých se můžete ubytovat po příletu s levnými letenkami.

Aktuální kurz: 100 HUF = 7.18
Debrecen - místní čas: 22:48
Časové pásmo: Europe/Budapest (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 47.533329, 21.633329
Vzdálenost z Prahy: 599 km


Do Deberecenu za turistickými cíli

Základním symbolem města Debrecenu je Velký kalvínský kostel, který je největším svého druhu v celém Maďarsku. Kromě toho se tu nachází také největší větrný mlýn ve střední Evropě. Zajímavá je ale také Vědecká univerzita Lajose Kossutha, Malý kostel, Červený kostel nebo kostel svaté Anny. Všechny tyto památky můžete vidět na vlastní oči, když si zakoupíte levné letenky z Prahy do Debrecenu.

Levné letenky do Debrecenu

Okouzlující maďarské město Debrecen nyní můžete navštívit i vy. Do této turisticky oblíbené destinace se prodávají letenky za nízké ceny a s odletem z Prahy. Do Debrecenu z Prahy trvá cesta s levnými letenkami zhruba 1 hodinu a 30 minut. Rezervujte si levné letenky do Debrecenu ještě dnes.


Počasí Debrecen

sluncepolojasno

12°C

Východ slunce: 5:42

Západ: 19:23

Neděle

zataženodeštík

11°C

teplota 14°C 8°C

Pondělí

zataženo

10°C

teplota 12°C 7°C

Úterý

sluncepolojasnodeštík

12°C

teplota 15°C 8°C

Středa

sluncepolojasnoMrholení

14°C

teplota 17°C 10°C

Letenka Debrecen

Debrecen se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Debrecen - Maďarsko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Debrecen.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist