letadlo ico Letenky do Libanonu
Lebanon

Libanon je země na Blízkém Východě, na západě Asie u pobřeží Středozemního moře. Stát se oficiálně nazývá Libanonská Republika a první lidé se tu začali usidlovat už před 7 000 lety. Hlavním městem Libanonu je Bejrút, ve kterém žije přes 360 000 obyvatel, s metropolitní oblastí je to ale až 2,1 milionu lidí. Celkový počet obyvatel země je 5,8 milionu. Úředním jazykem Libanonu je arabština a měnou je libanonská libra. Časové pásmo Libanonu je +2 hodiny. Kupte si levné letenky do Libanonu z Prahy ještě dnes.

Aktuální kurz: 100 LBP = 1.56


Letiště Libanon

Podnebí v Libanonu

Klima Libanonu je mírné středomořské s horkými a vlhkými léty a chladnými a deštivými zimami v pobřežních oblastech. Není výjimkou, když ve vyšších oblastech spadnou teploty pod bod mrazu. Během léta se průměrné teploty pohybují kolem 25°C. Dešťové srážky v Libanonu jsou každý rok průměrné. Kupte si levné letenky do Libanonu na letní měsíce a užijte si koupání v moři.

Do Libanonu za turistickými cíli

V hlavním městě Bejrútu naleznete turistické atrakce jako je mešita Mohammad Al-Amin, palác Surcosk, ve kterém je nyní muzeum, katedrálu svatého Jiří z konce 19. století nebo věž Platinum Tower vysokou 120 metrů. V Libanonu je ale také mnoho přírodních krás, jako je jeskynní komplex Džajta, skalnaté údolí Kadíša, jeskyně Jeita Grotto nebo některý z národních parků a rezervací. Kromě toho nevynechejte ani citadelu Byblos ve městě Jbeil nebo Gibram muzeum. Samozřejmostí jsou pláže na pobřeží Libanonu, kde se můžete vykoupat a užít si skvělou dovolenou. Tak neváhejte a objednejte si levné letenky do Libanonu co nejdříve.

Do Libanonu za přírodou

Převážná většina přírody je stepního charakteru. Typické pro Libanon jsou také skalnaté útesy a hory. Ze zvířat tu tedy můžete při procházce vidět například červenou lišku, hyenu, arabského leoparda, asijského geparda, lva, šakal, ale také jeleny, srny a horské kozy. Přijeďte se podívat na zdejší přírodu s levnými letenkami do Libanonu.

Levné letenky do Libanonu

Podívejte se do Libanonu skoro zadarmo, nyní se do této destinace prodávají levné letenky. Levné letenky do Libanonu jsou s odletem z Prahy a rezervovat si je můžete klidně hned teď. Průměrná doba letu do Libanonu z Prahy je 5,5 hodiny, ale záleží na cíli vaší cesty. Neváhejte a zabookujte si levné letenky do Libanonu hned teď.

Libanon

Libanon je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Libanonu čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace