letadlo ico Levné letenky do Bejrútu

Bejrút je hlavní a největší město Libanonu, státu na Blízkém Východě, jehož pobřeží omývá Středozemní moře. Tento přístav leží na poloostrově a v roce 2015 byl uznán jako jedno z New7Wonders Cities. Bejrút má zhruba 360 000 obyvatel, s metropolitní oblastí je to potom až 2,2 milionu lidí. Úředním jazykem je tu arabština a měnou libanonská libra. Levné letenky do Bejrútu z Prahy vás teď vyjdou opravdu lacino, moc dlouho tedy neváhejte.

Letenky Praha - Bejrút

Beirut Air Base/Rafic Hariri International Airport

Zkratka letiště: BEY
Letenky do Libanonu - Bejrút

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Bejrútu

Beirut–Rafic Hariri International Airport je mezinárodní letiště ležící asi 9 kilometrů jižně od centra Bejrútu. Jedná se o jedno z nejrušnějších letišť v zemi a hlavní bránu do Libanonu. Letiště v Bejrútu bylo otevřeno v roce 1954 a jeho IATA značení je BEY. Má celkem tři příletové a vzletové dráhy, z nichž je jedna z asfaltu a dvě z betonu, a také jeden dvoukřídlý terminál, kudy každý rok projde přes 7,2 milionu cestujících. Letiště v Bejrútu bohužel není nijak spojeno s městem veřejnou dopravou, pro přepravu tedy můžete využít pouze taxi nebo půjčovnu aut. Levné letenky do Bejrútu z Prahy pořídíte teď lacino a to z pohodlí svého domova.

Bejrút
Aktuální kurz: 100 LBP = 1.41
Bejrút - místní čas: 1:44
Časové pásmo: Asia/Beirut (+ 3 hodin)
Časový posun: + 1 hodin

Souřadnice: 33.888939, 35.494419
Vzdálenost z Prahy: 2489 km


Do Bejrútu za turistickými cíli

Když přijedete do Bejrútu, můžete se na pobřeží vykoupat v teplém moři. Pláže jsou tu písečné a čisté, přičemž hotely u moře poskytují mnohá rozptýlení. Až vás nebude bavit potápění, plavání či opalování u vody, dojděte se podívat na památky Bejrútu. Z těch církevních stojí za vidění mešita Mohammada Al-Amin, přezdívaná Modrá mešita, katedrála svatého Jiří, ortodoxní kostel svatého Jiří a synagoga Maghen Abraham. Město je také domovem pro několik univerzit – například Global University, Haigazian University či Saint Joseph University. Určitě během procházky Bejrútem nevynechejte ani radnici, Grand Serail a budovu libanonského parlamentu. Levné letenky do Libanonu z Prahy jsou za nízké ceny, tak se sem poleťte podívat také.

Levné letenky do Bejrútu

Chcete na dovolenou letět do exotických zemí, ale obáváte se drahých letenek? Tak teď už nemusíte, protože si snadno pořídíte levné letenky do Bejrútu, které jsou s odletem z Prahy. Levné letenky do Bejrútu z Prahy zakoupíte online z pohodlí svého domova a pak už jen stačí, abyste si užili zhruba 5,5 hodiny dlouhý let. Levné letenky do Bejrútu z Prahy jsou za akční ceny, neváhejte a zabookujte si je ještě dnes, dokud nějaké jsou.


Počasí Bejrút

sluncepolojasno

23°C

Východ slunce: 5:44

Západ: 19:25

Pátek

slunce

23°C

teplota 24°C 21°C

Sobota

slunce

24°C

teplota 26°C 23°C

Neděle

zataženo

28°C

teplota 33°C 25°C

Pondělí

sluncepolojasno

27°C

teplota 29°C 25°C

Letenka Bejrút

Bejrút se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Bejrút - Libanon i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Bejrútu.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist