letadlo ico Levné letenky do Le Lamentin / Fort de France

Le Lamentin je francouzské město, které se nachází na ostrově Martinik v departmentu Outre-Mer. Le Lamentin má druhou největší oblast na Martiniku a leží na pobřeží Karibského moře. S téměř 40 000 obyvateli je to druhé nejlidnatější město na ostrově.  Úředním jazykem je tu francouzština a měnou euro. Udělejte si dovolenou v tropickém ráji, s levnými letenkami do Le Lamentin na to máte.

Letenky Praha - Le Lamentin / Fort de France

Martinique Aime Cesaire International Airport

Zkratka letiště: FDF
Letenky do na Martinik - Le Lamentin / Fort de France

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Le Lamentin

Mezinárodní letiště Martinique Aimé Césaire International Airport má IATA značení FDF a leží asi 1 kilometr jižně od centra Le Lamentinu. Bylo otevřeno v roce 1950. Letiště Martinik La Lamentin má jednu přistávací a vzletovou dráhu a také jeden terminál, ve kterém je každý rok odbaveno až 1,6 milionu spokojených pasažérů. Staňte se jedním z nich i vy, stačí si koupit levné letenky do La Lamentinu. Do města se z letiště La Lamentin na Martiniku dostanete autobusem, taxíkem nebo si můžete zapůjčit auto.

Le Lamentin / Fort de France
Aktuální kurz: 1 EUR = 23.67
Le Lamentin / Fort de France - místní čas: 14:57
Časové pásmo: America/Martinique (-4 hodin)
Časový posun: -6 hodin

Souřadnice: 14.6072, -61.069401
Vzdálenost z Prahy: 7736 km


Do Le Lamentinu za turistickými cíli

Do Le Lamentinu se jezdí převážně kvůli dovolené. Turisté si tu mohou užít nedaleké veřejné pláže s pískem a teplým mořem. Lze se tu opalovat, potápět, užívat si vodních radovánek a turistických atrakcí. Během večerní procházky po městě Le Lamentin se podívejte na zdejší katolický kostel, náměstí, radnici nebo se projděte místním parkem s palmami. Užijte si exotickou dovolenou s levnými letenkami do Le Lamentinu už brzy.

Levné letenky do Le Lamentin

Na exotickou dovolenou se teď můžete vydat naprosto kdykoliv, stačí si jen koupit levné letenky do města Le Lamentin. Levné letenky do Le Lamentin jsou k nalezení na této stránce, kde si je snadno rezervujete online. Průměrná doba do Le Lamentin je z Prahy 11 hodin. Podívejte se do Martiniku, s levnými letenkami do Le Lamentin ušetříte.


Letenka Le Lamentin / Fort de France

Le Lamentin / Fort de France se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Le Lamentin / Fort de France - Martinik i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Le Lamentin / Fort de France.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace