letadlo ico Letenky do na Martinik
Martinique

Martinik je zámořský department a region Francie, které leží v souostroví Malé Antily v Karibském moři. Na ostrově žije přibližně 386 000 obyvatel a z toho 85 000 v hlavním městě Fort-de-France. Na Martiniku je úředním jazykem španělština, ale skoro každý zde mluví také antilskou kreolštinou. Platnou měnou je euro. A právě teď se do této destinace prodávají levné letenky s odletem z Prahy.

Aktuální kurz: 1 EUR = 25.42


Letiště Martinik

Podnebí na Martiniku

Klima v Martiniku je tropické a slunce tu svítí v podstatě celý rok. Průměrné teploty neklesnou ani v zimě pod 20°C, přičemž v létě se pohybují kolem 27°C. I oceán je tu velmi teplý a voda čistá. V období od července do září tu je období dešťů, proto je lepší si levné letenky pořídit na zimní měsíce, kdy vám slunce dodá sílu a energii.

Na Martinik za turistickými cíli

Turisté do Martiniku míří především za krásnými plážemi a teplým mořem, které jim nabízí tato země patřící do EU. Místní specialitou je rum nejlepší kvality, který patří ke zdejší tradici. Historie domorodců lze zhlédnout v muzeu Musée Départmental d’Archéologie. Zajímavým místem je také botanická zahrada Jardin de Balata nebo laguny, ve kterých se jde potápět a sledovat bohatý podmořský život. Vydejte se za dovolenou do Martiniku s levnými letenkami a nebudete litovat.

Za přírodou do Martiniku

Na severu Martiniku, kde častěji prší, jsou k vidění stromy, jako je bambus, akát nebo mahagon. Na jihu je podnebí sušší, a tak se tu můžete setkat s kaktusem nebo třeba akáciemi. Ze zvířat se tu nejvíce vyskytují práci a ještěrky či hadi. Těch je tu mnoho druhů – buďte tedy opatrní, až sem poletíte s levnými letenkami, aby vás neuštkli.

Levné letenky do Martiniku

Francie to není jenom Paříž a Marseille, ale také exotický ostrov Martinik. Do tohoto ráje na zemi se nyní prodávají velmi levné letenky s odletem z Prahy. Levné letenky si stačí online rezervovat a pak už se můžete těšit. Let z Prahy do Martiniku trvá kolem 11 hodin, které strávíte v pohodlí letadla. Levné letenky jsou omezené, proto si je kupte co nejdříve.

Martinik

Martinik je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do na Martinik čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist