letadlo ico Letenky do Kyrgyzstánu
Kyrgyzstan

Kyrgyzstán je vnitrozemský stát, nacházející se ve střední Asii. Ve státě žije přibližně 5 milionů obyvatel, z nichž žije asi 1 milion lidí v hlavním městě Biškeku, který leží na severu země. Úředním jazykem Kyrgyzstánu je kyrgyzština a ruština, jako měna je tu Som. Kyrgyzstán leží v časovém pásmu +5 hodin. Nyní do této destinace poletíte za opravdu výhodné ceny, stačí si koupit levné letenky do Kyrgyzstánu s odletem z Prahy.

Aktuální kurz: 100 KGS = 28.94


Letiště Kyrgyzstán

O

Podnebí v Kyrgyzstánu

Klima v Kyrgyzstánu je velmi rozdílné podle regionů, velký vliv mají také hory. Obecně jsou ale léta v Kyrgyzstánu velmi teplá s teplotami kolem 30°C a zimy chladné s teplotami kolem -4°C. V horských oblastech je ale mnohem chladněji a teploty tu mohou klesnout i k -30°C. Průměrné roční srážky se liší podle oblastí – v některých částech země tak mohou činit 2 000 mm jinde pouhých 100 mm. Levné letenky do Kyrgyzstánu z Prahy si pořizujte na letní měsíce.

Do Kyrgyzstánu za turistickými cíli

Turisté do Kyrgyzstánu jezdí především kvůli přírodním zajímavostem. Část jich míří například do národního parku Ala Archa, část k jezeru Sonkol a Issyk-kul, kde je navíc k vidění i ledovec. V zemi najdete ale také Tash Rabat, což jsou kamenné domy z 15. století, ve kterých bydlely karavany, či věž Buranu. V hlavním městě Biškeku si můžete prohlédnout státní historické muzeum, které najdete na hlavním náměstí Ala-Too Square, Památník nezávislosti, vlakové nádraží postavené v roce 1946, hlavní vládní budovy včetně Bílého domu a nebo ruskou ortodoxní katedrálu Svatého vzkříšení. Levné letenky do Kyrgyzstánu jsou k mání s odletem z Prahy a za výhodné ceny, tak neváhejte.

Do Kyrgyzstánu za přírodou

Příroda v Kyrgyzstánu je velmi rozmanitá, určitě se při návštěvě tohoto státu podívejte do některého národního parku nebo přírodní rezervace. Ve volné a nezkrocené přírodě plné lesů a hor se vám bude lépe dýchat. Navíc na vlastní oči můžete vidět medvěda hnědého, manula, kočku divokou, sněžného leoparda, lišku červenou, vlka šedého, gazelu perskou nebo wapiti či kozorožce sibiřského. Leťte s levnými letenkami do Kyrgyzstánu z Prahy a nechte se očarovat místní přírodou.

Levné letenky do Kyrgyzstánu

Poznejte další kousek světa a podívejte se s levnými letenkami do Kyrgyzstánu. Levné letenky do Kyrgyzstánu jsou dostupné pro kohokoliv, snadno si je totiž objednáte na internetu a to navíc s odletem z Prahy. Průměrná doba letu je z Prahy do Kyrgyzstánu asi 7 hodin, které strávíte v pohodlném letadle. Rezervujte si své levné letenky do Kyrgyzstánu z Prahy ještě dnes.

Kyrgyzstán

Kyrgyzstán je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Kyrgyzstánu čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace