letadlo ico Levné letenky do Biškeku

Biškek je hlavní a také největší město asijského státu Kyrgyzstán, přičemž leží na severu země asi 20 kilometrů jižně od hranic s Kazachstánem. Město se původně jmenovalo Pišpek, většinu 20. století neslo jméno Frunze a až v roce 1991 bylo změněno do dnešní podoby. V centru Biškeku žije přibližně milion obyvatel, kteří tu mluví ruštinou a kyrgyzštinou. Měnou je Som, stejně jako ve zbytku státu. Podívejte se do hlavního města Kyrgyzstánu, s levnými letenkami do Biškeku z Prahy je to snadné.

Letenky Praha - Biškek

Manas International Airport

Zkratka letiště: FRU
Letenky do Kyrgyzstánu - Biškek

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Biškeku

Hlavní mezinárodní letiště Kyrgyzstánu se nazývá Manas International Airport a nachází se 25 kilometrů severozápadně od Biškeku. Letiště Biškek bylo otevřeno v roce 1974 a jeho IATA značení je FRU. Letiště v Biškeku má jednu přistávací a příletovou dráhu z asfaltu a také jeden terminál, na kterém je ročně odbaveno přibližně milion cestujících. Doprava do města je po přistání na letišti v Biškeku zajištěna taxíky a místní dopravou. Nyní seženete letenky do Biškeku za akční ceny.

Biškek
Aktuální kurz: 100 KGS = 24.84
Biškek - místní čas: 22:53
Časové pásmo: Asia/Bishkek (+ 6 hodin)
Časový posun: + 4 hodin

Souřadnice: 42.869999, 74.589996
Vzdálenost z Prahy: 4549 km


Do Biškeku za turistickými cíli

V Biškeku se nachází mnoho zajímavých míst, která byste během své návštěvy neměli vynechat. Jedná se například o hlavní náměstí Ala-Too Square, na kterém se nachází státní historické muzeum a také Památník nezávislosti. Ve městě najdete také většinu vládních budov a to včetně Bílého domu, postaveného z mramorových kostek. Za prohlídku stojí také vlakové nádraží postavené v roce 1946, nedaleko kterého najdete velký park a v něm jezdeckou sochu Michaila Frunze, po kterém se město chvíli jmenovalo. Z církevních památek byste neměli přehlédnout ruskou ortodoxní katedrálu Svatého vzkříšení. Všechna tato místa můžete vidět na vlastní oči, když si koupíte levné letenky do Biškeku s odletem z Prahy.

Levné letenky do Biškeku

Podívejte se za málo peněz do dalekého Biškeku, hlavního města Kyrgyzstánu. Levné letenky do Biškeku teď pořídíte za naprosto akční ceny a to s odletem z Prahy. Všechno si můžete snadno a rychle klidně hned teď rezervovat online. Průměrná doba letu je z Prahy do Biškeku přibližně 8 hodin a 15 minut. Neváhejte a objednejte si své levné letenky do Biškeku z Prahy ještě dnes.


Počasí Biškek

sluncepolojasnoMrholení

13°C

Východ slunce: 5:39

Západ: 20:16

Sobota

sluncepolojasno

14°C

teplota 19°C 10°C

Neděle

slunce

16°C

teplota 22°C 12°C

Pondělí

sluncepolojasno

19°C

teplota 25°C 15°C

Úterý

sluncepolojasno

22°C

teplota 28°C 18°C

Letenka Biškek

Biškek se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Biškek - Kyrgyzstán i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Biškeku.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist