letadlo ico Letenky do Kuwaitu
Kuwait

Kuwait, též Kuvajt je konstituční monarchie a leží na pobřeží Perského zálivu v jihozápadní části Asie. K zemi patří také několik ostrovů v zálivu. Kuvajt je ve světě známý především díky svým zásobám ropy, se kterou se tu obchoduje. Hlavní město Kuvajtu nese stejné jméno jako stát a žije v něm přes 500 000 obyvatel. V celé monarchii je 2,3 milionu lidí. Úředním jazykem státu je arabština, ale domluvíte se tu také anglicky. Měnou je kuvajtský dinár. Návštěva této země vás nyní vyjde lacino.

Aktuální kurz: 1 KWD = 78.34


Letiště Kuwait

Podnebí v Kuvajtu

Klima v Kuvajtu je suché a horké. Jelikož srážky jsou zde málo početné, většina země je poušť. V lednu se teploty pohybují kolem 13°C a v létě se rtuť na teploměru průměrně šplhá na 35°C. Proto je lepší letenky objednávat na jiné než letní měsíce.

Do Kuvajtu za turistickými cíli

Dominantou Kuvajtu jsou vodárenské věže, které přeměňují slanou vodu na pitnou, jíž je v zemi nedostatek. V hlavním městě Kuwait City se můžete pokochat pohledem na Grand Mosque, tedy největší mešitu v celé zemi, palác Seif Palace s hodinou věží nebo osmdesátipatrový mrakodrap Alhamra Tower. Kuwait nabízí ale také kilometry krásných pláží, které můžete vyzkoušet, když si zakoupíte levné letenky z Prahy.

Levné letenky do Kuvajtu

Sehnat levné letenky do Kuvajtu je nyní snadné. Stačí si je rychle a levně rezervovat online a pak už si jen užívat let trvající 7,5 hodiny. Cestu do této destinace strávíte v pohodlí, které levné letenky s odletem z Prahy nabízejí. Nezapomeňte si letenky za akční ceny do Kuwaitu zabookovat včas.

Kuwait

Kuwait je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Kuwaitu čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace