letadlo ico Levné letenky do Kuwait City

Kuwait City je hlavním městem Kuvajtu a je to jedno z nejkrásnějších měst na světě. Nabízí turistům spoustu zajímavých míst k návštěvě, jako například Grand Mosque, Souq Al Mubarakiya nebo Kuwait Towers. Můžete navštívit i muzea a galerie, kde se dozvíte o bohaté historii města. Pokud hledáte místo pro dobrodružství, relaxaci a výhledy na Perský záliv, kupte si letenky do Kuwait City.

Letenky Praha - Kuwait City

Kuwait International Airport

Zkratka letiště: KWI
Letenky do Kuwaitu - Kuwait City

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Kuwait City

Letiště v Kuwait City se nachází asi 15 km od centra města. Doprava z letiště do centra města je snadno dostupná busem číslo 15 nebo taxíky, které jsou k dispozici před hlavním terminálem letiště. Mezi letištěm a centrem města je také dostupný autobusový servis Airport Express Bus Service (AEBS). AEBS nabízí rychlou a pohodlnou cestu mezi letištěm a centrem města za rozumnou cenu.

Měna Kuwaitu: Kuvajtský dinár
Kuwait City - místní čas: 17:58
Časové pásmo: Asia/Kuwait (+ 3 hodin)
Časový posun: + 1 hodin

Souřadnice: 29.36972, 47.978329
Vzdálenost z Prahy: 3629 km


Turistické cíle v Kuwait City

Navštivte Grand Mosque s unikátní architekturou a obdivujte místní umělce ve Souq Al Mubarakiya. Ubytujte se v luxusním hotelu s výhledem na Perský záliv nebo se věnujte relaxaci u moře. Levne letenky do Kuwait City Vám umožní objevit bohatství tohoto malého arabského státu.

Letenky do Kuwaitu

Koupí letenek do Kuwait City získáte možnost prozkoumat celý Kuwait. V Kuwat City najdete obrovské nákupní centrum, luxusní restaurace a hotely, které Vás ohromí. Navštivte starobylé mešity a památky, které jsou plné historických pokladů. Prohlédněte si unikátní architekturu města a užijte si pohodovou atmosféru.


Počasí Kuwait City

slunce

37°C

Východ slunce: 4:51

Západ: 18:38

Pátek

slunce

37°C

teplota 39°C 35°C

Sobota

slunce

36°C

teplota 38°C 34°C

Neděle

slunce

39°C

teplota 40°C 36°C

Pondělí

slunce

38°C

teplota 40°C 36°C

Letenka Kuwait City

Kuwait City se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Kuwait City - Kuwait i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Kuwait City.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace