letadlo ico Levné letenky do Krasnoyarsk

Krasnojarsk je správní centrum stejnojmenného kraje v centrální části Ruské federace. Město leží v asijské části Ruska, na jihu Sibiře. Centrem města, kde žije necelý 1 milion obyvatel, protéká řeka Jenisej. Krasnojarsk je důležité město proto, že tu prochází Transsibiřská magistrála. Úředním jazykem je tu ruština a měnou rubl, stejně jako ve zbytku státu. Podívejte se do ruského města Krasnojarsk s levnými letenkami do této destinace.

Letenky Praha - Krasnoyarsk

Krasnoyarsk Yemelyanovo Airport

Zkratka letiště: KJA
Letenky do Ruska - Krasnoyarsk

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Krasnojarsku

Mezinárodní letiště Yemelyanovo International Airport je hlavní letiště této oblasti a nachází se 27 kilometrů severozápadně od Krasnojarsku. Otevřeno bylo v roce 1980 a jeho IATA značení je KJA. Patří mezi třináct největších letišť Ruska pro osobní přepravu – jeho kapacita je až 12 pohybů letadel za hodinu. Yemelyanovo International Airport má jednu betonovou příletovou a vzletovou dráhu a dva terminály, pro domácí a poté mezinárodní a nákladní přepravu. Celkový počet cestujících je ročně zhruba 1,8 milionu pasažérů. Doprava do Krasnojarsku je z letiště Yemelyanovo International Airport zajištěna autobusovými spoji, jako je například číslo 135, taxíky a auty. Nezapomeňte si levné letenky do Krasnojarsku z Prahy zamluvit včas.

Aktuální kurz: 100 RUB = 28.49
Krasnoyarsk - místní čas: 7:19
Časové pásmo: Asia/Krasnoyarsk (+ 7 hodin)
Časový posun: + 5 hodin

Souřadnice: 56.00972, 92.791672
Vzdálenost z Prahy: 4993 km


Do Krasnojarsku za turistickými cíli

Hlavním turistickým cílem v Krasnojarsku je rozsáhlá národní přírodní rezervace Stolby, což v překladu znamená „Pilíře“. Nachází se tu totiž mnoho obřích žulových sloupců, na kterých lze provozovat horolezectví. Mezi další zajímavá místa patří zdejší muzeum, divadlo, kaple Paraskeva Pyatnitsa, která leží na kopci Karaulnaya Gora. Zajímavá je také místní vodní elektrárna na řece Jenisej. Podívejte se s levnými letenkami do Krasnojarsku z Prahy a nebudete litovat.

Levné letenky do Krasnojarska

Chcete se podívat do asijské části Ruska, ale obáváte se drahých letenek? Tak teď už nemusíte, s levnými letenkami do Krasnojarska poletíte za velmi nízké ceny. Levné letenky do Krasnojarska si můžete rezervovat snadno a rychle na této stránce. Odlet je s levnými letenkami do Krasnojarska z Prahy a průměrná doba letu je přibližně 9,5 hodiny. Kupte si levné letenky do Krasnojarsku z Prahy už zítra.


Počasí Krasnoyarsk

zataženo

3°C

Východ slunce: 5:23

Západ: 20:10

Sobota

zataženosněžení

3°C

teplota 4°C 1°C

Neděle

zataženodeštík

3°C

teplota 5°C 1°C

Pondělí

zataženo

4°C

teplota 8°C 1°C

Úterý

zataženodeštík

5°C

teplota 8°C 3°C

Letenka Krasnoyarsk

Krasnoyarsk se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Krasnoyarsk - Rusko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Krasnoyarsk.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist