letadlo ico Levné letenky do Conektikatu
USA Amerika

Connecticut se nachází na východním pobřeží USA, přičemž se jedná o nejjižnější stát oblasti zvané Nová Anglie. Stát je pojmenovaný po řece Connecticut, která v podstatě půlí stát na dvě části. Connecticut je třetí nejmenší stát v USA a také čtvrtý nejhustěji osídlený. Hlavním městem státu je Hartford, kde žije přes 124 000 obyvatel, největším městem je ale Bridgeport. Úředním jazykem Connecticutu je angličtina a měnou americký dolar. Časové pásmo je -5/-4 hodin. Objednejte si levné letenky do Connecticutu ještě dnes.

Letenky Connecticut

Podnebí v Connecticutu

Klima v Connecticutu je převážně vlhké kontinentální s chladnými zimami a naopak teplými a vlhkými léty. Pobřeží u Atlantského oceánu se vykazuje mírnějšími zimními měsíci. Průměrná teplota v létě se pohybuje kolem 30°C a v zimě kolem 0°C. I když během letního období často přicházejí silné bouřky, určitě je lepší si levné letenky do Connecticutu objednávat na tyto termíny.

Aktuální kurz: 1 USD = 23.13


Do Connecticutu za turistickými cíli

V Connecticutu se nachází mnoho míst, která stojí za návštěvu. Určitě velmi zajímavý je například dům Marka Twaina stojící v Hartfordu, spisovatel tu žil a psal ve druhé polovině 19. století, dům Gillette Castle State Park, muzeum umění Wadsworth Atheneum v Hartfordu, státní kapitol Connecticutu, galerie umění Wadsworth Atheneum, hřbitov Grove Street a další. A pokud vás památky příliš neberou, určitě si vezměte plavky, protože v Connecticutu je také mnoho veřejných pláží. Kupte si levné letenky do Connecticutu již dnes.

Levné letenky do Connecticutu

Vydejte se do USA za poznáním a kupte si levné letenky do Connecticutu. Letenky do Connecticutu jsou dostupné pro kohokoliv a to snadno a rychle online. Rezervovat byste si je ale měli co nejdříve, protože levné letenky do Connecticutu rychle mizí. Průměrná doba letu do Connecticutu závisí na cílové destinaci, ale pohybuje se přes 9 hodin. Rezervujte si levné letenky ještě dnes.

Letenka Konektikat

Konektikat a jak se tam dostat lacino? Levnou letenku Praha - Konektikat snadno zabookujete právě zde.
Letenka do Conektikatu vám udělá radost ještě dnes.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace