letadlo ico Levné letenky do Hartford

Hartford je hlavní město amerického státu Connecticut a historické sídlo kraje Hartford. Centrem města, ve kterém žije přibližně 124 000 lidí, protéká řeka Connecticut. Hartford je až čtvrtým největším městem státu podle počtu obyvatel. Jako úřední jazyk tu platí angličtina a měnou je americký dolar. Kupte si levné letenky do Hartfordu z Prahy a nebudete litovat.

Letenky Praha - Hartford

Bradley International Airport

Zkratka letiště: BDL
Letenky do USA - Hartford

Najdi nejlevnější letenku

Hartford-Brainard Airport

Zkratka letiště: HFD
Letenky do USA - Hartford

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Hartfordu

Letiště Hartford–Brainard Airport leží 5 kilometrů jihovýchodně od centra města a jeho IATA značení je HFD. Má tři příletové a vzletové dráhy a jeden asfaltový heliport, přičemž každý rok je tu provedeno přes 120 000 letových operací. Podobně také jedním terminálem tu ročně projde velký počet cestujících, mezi kterými můžete být i vy, když si koupíte levné letenky do Hartfordu. Z letiště Hartford–Brainard se do centra města dostanete místní dopravou nebo taxíkem.

Aktuální kurz: 1 USD = 22.97
Hartford - místní čas: 14:09
Časové pásmo: America/New_York (-4 hodin)
Časový posun: -6 hodin

Souřadnice: 41.76371, -72.685089
Vzdálenost z Prahy: 6411 km


Do Hartfordu za turistickými cíli

V Hartfordu najdete velký počet historických a zajímavých míst, která můžete navštívit. Nejstarším místem ve městě je hřbitov Ancient Burying Ground, kde je pohřbeno několik zakladatelů města. Dále můžete vidět rodinné sídlo rodiny Colt Armsmear, kamenný obloukový most přes řeku Connecticut Bulkeley, katedrálu svatého Josefa nebo nejvyšší budovu ve městě i ve státě City Place I. Odpočinout si po procházce po památkách můžete v parku Bushnell. Podívejte se za oceán s levnými letenkami do Hartfordu z Prahy už zítra.

Levné letenky do města Hartford

Podívat se do Ameriky nyní může kdokoliv a to díky levným letenkám do hlavního města Connecticutu. Levné letenky do Hartfordu jsou s odletem přímo z Prahy, přičemž let trvá přibližně 11,5 hodiny. Jelikož jsou ale letenky do Hartfordu z Prahy opravdu žádané, určitě s jejich rezervací neváhejte. Pro jistotu si levné letenky do Hartfordu z Prahy rezervujte ještě dnes.


Počasí Hartford

sluncepolojasno

22°C

Východ slunce: 6:47

Západ: 18:33

Pondělí

sluncepolojasno

21°C

teplota 26°C 16°C

Úterý

slunce

23°C

teplota 29°C 16°C

Středa

slunce

24°C

teplota 30°C 18°C

Čtvrtek

slunce

23°C

teplota 27°C 17°C

Pátek

zataženo

18°C

teplota 19°C 17°C

Letenka Hartford

Hartford se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Hartford - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Hartford.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace